Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nordic Entertainment zapewnia Polsce prawa F1 – Digital TV Europe

Nordic Entertainment (NENT Group), jej bezpłatna usługa transmisji strumieniowej, płatnej i telewizyjnej, zawarła umowę na nabycie praw do Formuły 1 w Polsce, jednym z głównych rynków docelowych dla Grupy NENT, która uruchamia usługę transmisji strumieniowej Viaplay na żywo.

Od 2023 roku Viaplay będzie ekskluzywnym polskim domem wyścigów Formuły 1, z relacją w lokalnym języku z zawodów sportów motorowych. Umowa rozszerza długoterminowe partnerstwo NENT z Formułą 1 na dziewięć rynków europejskich.

Viaplay pojawi się w Polsce w sierpniu z jednym pakietem w cenie 34 zł miesięcznie.

W Polsce Viaplay będzie oferować relacje na żywo z każdego wyścigu Formuły 1, sesji kwalifikacyjnej i treningów w sezonach 2023, 2024 i 2025 w towarzystwie programów studyjnych, komentatorów i polskich ekspertów. W Polsce na zasadzie bezpłatnej oferty będą również dostępne cztery wydarzenia na żywo w sezonie oraz pakiet premium wszystkich wydarzeń.

Grupa NENT niedawno przedłużyła swoje polskie prawa w niemieckiej lidze piłkarskiej do 2029 roku i jesienią będzie oferować Ligę Europejską UEFA i Ligę Konferencyjną UEFA.

Grupa NENT posiada już prawa do Formuły 1 w Szwecji, Norwegii, Danii, Islandii, Estonii, Łotwie i Litwie. Firma przejmie prawa w Finlandii w 2022 roku.

Anders Jensen, prezes i dyrektor generalny NENT Group, powiedział: „Pełne napięcia emocje związane z Formułą 1 będą idealnym uzupełnieniem piłki nożnej w niemieckich klubach piłkarskich i klubach UEFA na Viaplay w Polsce, wraz z naszą unikalną kolekcją oryginalnych filmów Viaplay, filmów i serii. Pokrycie Formuły 1 Nasza jakość jest najwyższej jakości i nie możemy się doczekać, aby podzielić się nią z wieloma polskimi kibicami. Umowa ta po raz kolejny pokazuje, jak długoterminowe partnerstwo Grupy NENT z posiadaczami praw stawia nas w czołówce europejski mistrz transmisji na żywo i lider rynku w Polsce ”.

Michela Snowyke, Head of Media Rights for Formula 1, powiedziała: „Z przyjemnością ogłaszamy nawiązanie współpracy z Viaplay, usługą transmisji na żywo grupy NENT w Polsce, która zapewni fanom sportu ekskluzywne relacje na żywo ze wszystkich wydarzeń w całym sezonie Formuły 1, w tym cztery wyścigi na żywo i pakiet. Pełne funkcje na zasadzie bezpłatnej oferty. Nasza współpraca z NENT Group ewoluuje w siłę i jesteśmy bardzo zadowoleni, że przyciągnie ona fanów wysoką jakością i dogłębną relacją na imprezie lub ze swojej pracowni w Warszawie ”.

READ  Popularny gwiazdor SAS, Teddy Soares, zalewa się łzami, gdy opowiada o „bliznach” pozostawionych przez brak kontaktu z matką i przyznaje, że boi się kontaktować z rodzicami