Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Niezwykle podekscytowana” załoga księcia Williama i Kate mówi, że członkowie rodziny królewskiej zostali zauważeni podczas lotu British Airways do Bostonu

Książę George wyglądał na nieco zamyślonego, gdy został powitany przez dyrektora, podczas gdy Charlotte mocno trzymała ojca za rękę, gdy szli razem po schodach do wejścia. Wideo/PA przez AP

Pasażerowie siedzący na pokładzie samolotu British Airways z lotniska Heathrow Boston byli zaskoczeni, gdy rozpoznali parę spóźnionych osób na pokładzie ich samolotu jako księcia i księżną Walii.

Następca tronu Wielkiej Brytanii i jego żona udali się w środę samolotem komercyjnym z pierwszą zagraniczną wizytą państwową od śmierci królowej Elżbiety II.

„Zakładacie, że mają prywatny odrzutowiec” – powiedziała CBS pasażerka Jo Atkins, zaskoczona, że ​​rodzina królewska była tak uprzejma, dzieląc jej lot.

Książę i księżniczka jechali na galę Earthshot Awards w Bostonie, aby przekazać 1 milion dolarów dotacji na zrównoważone technologie, które walczą ze zmianami klimatycznymi.

Członek personelu pokładowego BA, zwykle zabraniający komentowania gości VIP, opisał parę jako „całkowicie zachwycającą”, jak donosi ABC.

„Jest o wiele cieńszy, niż można by się spodziewać… czy mogę to powiedzieć? Pierwszą wskazówką jest to, że kazano nam natychmiast„ wyłączyć telefony ”, czego zwykle nie trzeba robić” – powiedział Atkins.

Korespondentka WBZ Tiffany Chan powiedziała, że ​​pasażerowie, z którymi rozmawiała, oklaskiwali decyzję pary królewskiej o locie komercyjnym odrzutowcem.

Pasażerowie w pozostałej części samolotu zostali ostrzeżeni o tym, że na pokładzie mogą znajdować się VIP-y, gdy samolot został powitany w Boston Logan International przez konwój nieoznakowanych samochodów policyjnych i zewnętrznych pasów z migającymi niebieskimi światłami.

READ  Premier Wysp Salomona upomina Nową Zelandię i Australię z powodu budzącego obawy paktu bezpieczeństwa z Chinami

Ale ci, którzy podróżowali pierwszą klasą, powiedzieli, że nie mogą przegapić rodziny królewskiej, ponieważ weszli do kabiny późno.

„Gdy tylko ludzie zobaczyli, jak wsiadają, można było stwierdzić, że w samolocie był hałas” – powiedział CBS pasażer Jonathan Wood.

Brent Suttles siedział zaledwie dwa rzędy za księciem Williamem i nawet udało mu się zrobić kilka zdjęć ze swojego siedzenia.

„To była zdecydowanie niespodzianka. Robisz podwójne podejście do tego, czy naprawdę widzisz, kogo myślisz, że widzisz” – powiedział Suttles.

Pasażerowie powiedzieli, że zejście na ląd było opóźnione, ponieważ książę i księżniczka opuścili samolot.

Pasażerowie powiedzieli, że para królewska była przyziemna i przyjazna, i rozmawiali z innymi pasażerami w pierwszej klasie o tym, dlaczego byli w Bostonie i jaka była ich rola w nagrodzie Earth Shot.