Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Niedziela z Lily Cole: „Lubię schludny dom, ale nie mam żelazka” | Niedziela z…

Leżysz lub wstajesz wcześnie? Lubię leżeć, szczególnie w niedziele. będę spać tak długo jak moja córka [seven-year-old Wylde] Pozwoli mi, a potem wstanie i nakarmi kota.

Niedzielna przerwa? Najlepiej awokado i jajka na grzance. Realistycznie granola czekoladowa z mlekiem owsianym. Mieszkamy w mieszkaniu w Lizbonie, więc jemy na balkonie.

Niedzielny poranek? Zwykle bawimy się kreatywnymi rzeczami. Oboje jesteśmy na naszym rysunku i mamy w mieszkaniu dużą białą ścianę do zamalowania, to jest zabawne.

Niedzielny wypad? Często wyjeżdżamy z miasta. Natura jest oddalona o 40 minut w większości kierunków od Lizbony, więc możemy wybrać się na wycieczkę na plażę Sintra lub w góry Apeguaria.

gdzie jesz Nie przepadam za klasycznym brytyjskim niedzielnym brunchem. Nie ma tu żadnej świętości, więc skupię się na tym, jak chcę spędzić dzień, a nie na tym, gdzie chcę zjeść lunch.

Za czym najbardziej tęsknisz w domu? Mały garnek do gotowania!

Niedziela dorosła? Pamiętam, jak nauczyciel ze szkółki niedzielnej kazał nam otworzyć banana i wycisnąć całą pastę do zębów z tubki, abyśmy mogli włożyć z powrotem banany i pastę, czego oczywiście nie możemy. Morał: Uważaj na to, co mówisz, ponieważ ciężko jest odzyskać rzeczy, co do których mam mieszane uczucia. To dobra rada, ale jest też opresyjna i surowa.

Niedzielne obowiązki domowe? Lubię schludny dom, ale nie mam żelazka.

Niedzielne wieczory? Może oglądamy film na projektorze w salonie. Szukam filmów, które idealnie pasują do rozrywki mojej córki i mnie jako osoby dorosłej. Myślę, że na tej podstawie wypłukałem każdy film Studia Ghibli.

Niedzielny obiad? Zwykle zupa miso lub makaron. Uwielbiam azjatyckie i japońskie jedzenie.

Niedzielny odpoczynek? Niedawno zainteresowałem się kintsugi, japońską sztuką naprawiania rzeczy. Wiele naczyń pękło, kiedy przeprowadziliśmy się z Anglii – powoli staram się to naprawić.

READ  Od Billy'ego Elliotta do Spider-Mana: Jak Tom Holland zdobył serce świata | Tom Holland

Nowy film Hilmy, Lily Cole, jest wyświetlany w kinach Od 28 października dostępny do streamowania na Viaplay UK w 2023 r.