Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dwayne Johnson zaprosił gwiazdę „Mumia powraca”, Brendana Frasera, aby zabrał do domu Oscara za „Whale”

Dwayne Johnson nazwał swojego byłego partnera z filmu „Mumia powraca”, Brendana Frasera, by zabrał do domu Oscara za rolę w filmie Wieloryb.

50-letnia gwiazda kina akcji poparła 53-letniego Brendana i opowiedziała, jak bardzo chciałby zobaczyć, jak zabiera do domu Oscara za rolę otyłego nauczyciela Charliego w filmie wyreżyserowanym przez Darrena Aronofsky’ego.

W nowym wywiadzie Dwayne upierał się, że chce, aby Brendan „przeszedł całą drogę” pośród powracającej roli pełnej kariery hollywoodzkiej gwiazdy, co już przyniosło mu długotrwały aplauz publiczności.

Wielkie wsparcie: Dwayne Johnson wzywa swoją byłą gwiazdę Mumii powraca, Brendana Frasera, o Oscara za rolę w Wielorybie

Rozmawiając z Wiadomości MTVmężczyzna upierał się, że jest „bardzo szczęśliwy” z powodu Brendana, dodając: „Chcę, żeby poszedł na całość, stary, chcę go zobaczyć na scenie rozdania Oskarów, złapać tego frajera i dostarczyć go, jestem pewien, jakie to byłoby wspaniałe przemówienie.

Były zapaśnik Dwayne, znany fanom jako The Rock, zadebiutował w filmie z 2001 roku Mumia jako Król Skorpion, wraz z głównym aktorem Brendanem, który wcielił się w postać poszukiwacza przygód Ricka O’Connella.

Gwiazda przypisuje Brendanowi – który był już znany dzięki rolom, w tym George Of The Jungle – za rozpoczęcie swojej hollywoodzkiej kariery.

Rola: Gwiazda akcji, lat 50, poparł 53-letniego Brendana, opowiadając, jak chciałby, aby zdobył Oscara za rolę otyłego nauczyciela, Charliego

Rola: Gwiazda akcji, lat 50, poparł 53-letniego Brendana, opowiadając, jak chciałby, aby zdobył Oscara za rolę otyłego nauczyciela, Charliego

Dwayne wyjaśnił, że Brendan musiał dać mu „w porządku”, aby zagrać w filmie, ale powiedział, że pochodzi z WWE i nigdy się nie spotkali.

Przyznał jednak, że był zachwycony, gdy ich reżyser Stephen Sommers powiedział mu, że Brendan „uwielbia” pomysł, by zagrać w filmie.

„Nigdy wcześniej nie widziałem filmu i nagle jestem na środku Sahary i kręcę Mumia powraca” – powiedział.

READ  Syn Gary'ego Linekera, Harry, ogłosił plany rozbudowy rodzinnego domu o wartości miliona funtów na przedmieściach zachodniego Londynu

Otrzymałem taki rodzaj akceptacji ze strony gwiazdy filmowej, to naprawdę wiele dla mnie znaczyło – tak wiele lat później nigdy tego nie zapomniałem.

Aktor Czarnego Adama wcześniej podzielał swoje poparcie dla ostatniej roli Brendana po tym, jak Brendan rozpłakał się po otrzymaniu owacji na stojąco na pokazie filmu Wieloryb w Wenecji.

Wartość nagrody: W nowym wywiadzie Dwayne upierał się, że chce Brendana

Wartość nagrody: W nowym wywiadzie Dwayne twierdzi, że chce, aby Brendan „przeszedł na całość” pośród pełnej hollywoodzkiej kariery gwiazdy.

Zgnił dla swojego przyjaciela: „Chcę, żeby poszedł na całość, człowieku.  Chcę go zobaczyć na scenie rozdania Oskarów, złapać tę wulgarną osobę i wygłosić, jestem pewien, jaka byłaby świetna przemowa

Zgnił dla swojego przyjaciela: „Chcę, żeby poszedł na całość, człowieku. Chcę go zobaczyć na tej oscarowej scenie, złapać tę wulgarną osobę i wygłosić, jestem pewien, jaka byłaby świetna przemowa”

Dwayne pogratulował mu powrotu do centrum Hollywood po wieloletniej przerwie, podczas której Brendan zmagał się z depresją i niezliczonymi problemami zdrowotnymi.

„Człowieku, to sprawia, że ​​tak się cieszę, widząc ten słodki aplauz Brendana” – napisał Dwayne. Wspierał mnie w wejściu do serii Mummy Returns w mojej pierwszej roli, która rozpoczęła moją karierę w Hollywood.

„Wszyscy twoi bracia kibicują sukcesowi i gratulują mojemu towarzyszowi Darrenowi Aronofsky’emu”.

Co-stars: Były zapaśnik Dwayne, lepiej znany fanom jako The Rock, zadebiutował jako aktor w 2001 roku w The Mummy jako Scorpion King.

Gwiazda filmowa: czołowy aktor Brendan wciela się w poszukiwacza przygód Ricka O'Connella

Co-stars: Były zapaśnik Dwayne, lepiej znany fanom jako The Rock, zadebiutował w 2001 roku w Mumii jako Król Skorpion, wraz z głównym aktorem Brendanem, który wcielił się w poszukiwacza przygód Rick O’Connell (obaj na zdjęciach)

Dziękuję: Gwiazda przypisuje Brendanowi – który był już znany dzięki rolom, w tym George Of The Jungle – za rozpoczęcie swojej hollywoodzkiej kariery (na zdjęciu razem w 2001 roku)

Dziękuję: Gwiazda przypisuje Brendanowi – który był już znany dzięki rolom, w tym George Of The Jungle – za rozpoczęcie swojej hollywoodzkiej kariery (na zdjęciu razem w 2001 roku)

Film oznacza powrót legendarnej gwiazdy po walce z depresją po domniemanym napaści na tle seksualnym oraz hospitalizacji i zwolnieniu z powodu problemów zdrowotnych.

Film, który trafi do kin 9 grudnia, jest pierwszą poważną rolą Brendana od czasu premiery thrillera w 2013 roku.

READ  Victoria Beckham wygląda elegancko w czarnym płaszczu

Wieloryb to dramat psychologiczny, w którym Brendan przeszedł fizyczną transformację, grając 600-funtowego mężczyznę przykutego do wózka inwalidzkiego, który również musiał nosić protezy.

W oficjalnym podsumowaniu czytamy: „Samotny, otyły nauczyciel angielskiego próbuje ponownie połączyć się ze swoją samotną nastoletnią córką, aby uzyskać ostatnią szansę na odkupienie”.

Ness: Od swojej premiery w zeszłym miesiącu, The Whale zebrał entuzjastyczne recenzje krytyków i jest ustawiony jako powrót Brendana po tym, jak wypadł z centrum uwagi po walce z depresją.

Ness: Od swojej premiery w zeszłym miesiącu, The Whale zebrał entuzjastyczne recenzje krytyków i jest ustawiony jako powrót Brendana po tym, jak wypadł z centrum uwagi po walce z depresją.