Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Nie ma rozpraszania, nie ma związku” – Jiri Prochazka opisuje samotne życie w lesie

Jiri Prochazka zadebiutował w UFC na gali UFC 251. Teraz, w swojej ostatniej walce, nowicjusz pokonał swojego ostatniego przeciwnika, Dominica Reyesa, obracającym łokciem i jest zdecydowanie kandydatem roku do nokautu.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tym ogłoszeniem

KO był świadkiem, jak wielbiciele MMA poświęcają obywatelowi Czech wiele uwagi. Chętnie dowiedzą się więcej o nowym lekko ciężkim zawodniku.

Prochazka dołączył do RT Sport MMA, gdzie ujawnił coś, o czym nigdy wcześniej nie słyszał. Denisa powiedział, „Mieszkam w lesie i nad jeziorem w Bruno. Bardziej lubię żyć sam, ale chcę podzielić się swoją ideologią, pomysłami i stylem walki”.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tym ogłoszeniem

Śledź Jerry’ego Prochazkę, „Więc muszę być trochę sławny… Teraz w mojej karierze ważne jest, aby być takim, być samemu, trenować i trenować tylko dlatego, że mogę pozostać całkowicie czysty i bez rozpraszania się i związków”.

Jiri Prochazka koncentruje się na złocie UFC

UFC wagi półciężkiej prowadzi samotne życie w środku dżungli. Dla wielu osób było to zaskoczeniem, ale Denisa ma swoje powody, by żyć samotnie. To skupienie pomogło mu wspiąć się na trzecie miejsce w rankingu UFC po zaledwie dwóch walkach w awansie.

Prochazka chce zdobyć złoto UFC. Obecny mistrz, Jan Blasovic, będzie walczył z Gloverem Teixeirą o tytuł w wadze półciężkiej UFC 266. Dlatego Jiri Prochazka mógł walczyć o tytuł dopiero po zakończeniu imprezy.

RIO RANCHO, Nowy Meksyk – 15 lutego: Jan Blaovi maszeruje z Polski do ośmiokąta przed swoją konfrontacją w wadze półciężkiej z Coreyem Andersonem podczas gali UFC Fight Night w Santa Anna Star Center 15 lutego 2020 r. W Rio Rancho w Nowym Meksyku. (Zdjęcie: Josh Hedges / Zuffa LLC za pośrednictwem Getty Images)

Jan Blasovic obiecał Denisie, że po skończeniu Teixeiry złamie jego sąd. Tweetował „Polskie siły” „Wożę cię w Cieszyn Prince vs Samurai Sword vs Katana #LegendaryPolishPower. „

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tym ogłoszeniem

Biorąc pod uwagę ramy czasowe, UFC może zarezerwować „Denisa” przeciwko innemu ocenianemu LWB, prawdopodobnie Alexandrowi Rakicowi.

Zanurz się głębiej

READ  Ford na równi w supersamochodach: producenci samochodów stosują dynamikę pawęży nie bez powodu

„ Daleko od mojej rodziny ” – Conor McGregor ujawnia istotną zmianę w treningu walki Dustina Poiriera

Za 40 minut

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tym ogłoszeniem

Co sprawia, że ​​styl życia Jiri Prochazki prowadzi do osiągnięcia profesjonalnej chwały?