Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Nie ma rozpraszania, nie ma związku” – Jiri Prochazka opisuje samotne życie w lesie

Jiri Prochazka zadebiutował w UFC na gali UFC 251. Teraz, w swojej ostatniej walce, nowicjusz pokonał swojego ostatniego przeciwnika, Dominica Reyesa, obracającym łokciem i jest zdecydowanie kandydatem roku do nokautu.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tym ogłoszeniem

KO był świadkiem, jak wielbiciele MMA poświęcają obywatelowi Czech wiele uwagi. Chętnie dowiedzą się więcej o nowym lekko ciężkim zawodniku.

Prochazka dołączył do RT Sport MMA, gdzie ujawnił coś, o czym nigdy wcześniej nie słyszał. Denisa powiedział, „Mieszkam w lesie i nad jeziorem w Bruno. Bardziej lubię żyć sam, ale chcę podzielić się swoją ideologią, pomysłami i stylem walki”.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tym ogłoszeniem

Śledź Jerry’ego Prochazkę, „Więc muszę być trochę sławny… Teraz w mojej karierze ważne jest, aby być takim, być samemu, trenować i trenować tylko dlatego, że mogę pozostać całkowicie czysty i bez rozpraszania się i związków”.

Jiri Prochazka koncentruje się na złocie UFC

UFC wagi półciężkiej prowadzi samotne życie w środku dżungli. Dla wielu osób było to zaskoczeniem, ale Denisa ma swoje powody, by żyć samotnie. To skupienie pomogło mu wspiąć się na trzecie miejsce w rankingu UFC po zaledwie dwóch walkach w awansie.

Prochazka chce zdobyć złoto UFC. Obecny mistrz, Jan Blasovic, będzie walczył z Gloverem Teixeirą o tytuł w wadze półciężkiej UFC 266. Dlatego Jiri Prochazka mógł walczyć o tytuł dopiero po zakończeniu imprezy.

RIO RANCHO, Nowy Meksyk – 15 lutego: Jan Blaovi maszeruje z Polski do ośmiokąta przed swoją konfrontacją w wadze półciężkiej z Coreyem Andersonem podczas gali UFC Fight Night w Santa Anna Star Center 15 lutego 2020 r. W Rio Rancho w Nowym Meksyku. (Zdjęcie: Josh Hedges / Zuffa LLC za pośrednictwem Getty Images)

Jan Blasovic obiecał Denisie, że po skończeniu Teixeiry złamie jego sąd. Tweetował „Polskie siły” „Wożę cię w Cieszyn Prince vs Samurai Sword vs Katana #LegendaryPolishPower. „

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tym ogłoszeniem

Biorąc pod uwagę ramy czasowe, UFC może zarezerwować „Denisa” przeciwko innemu ocenianemu LWB, prawdopodobnie Alexandrowi Rakicowi.

Zanurz się głębiej

READ  Wellington Phoenix pokonał MacArthura 1:0 i zapewnił sobie miejsce w barażach A-League

„ Daleko od mojej rodziny ” – Conor McGregor ujawnia istotną zmianę w treningu walki Dustina Poiriera

Za 40 minut

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tym ogłoszeniem

Co sprawia, że ​​styl życia Jiri Prochazki prowadzi do osiągnięcia profesjonalnej chwały?