Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NFL łączy siły z Newcastle Tech, aby transmitować mecze w Polsce

NFL łączy siły z Newcastle Tech, aby transmitować mecze w Polsce

Jedna z najcenniejszych lig sportowych na świecie połączyła siły z Newcastle Tech, aby transmitować swoje mecze w jednym z krajów europejskich.

NFL porozumiało się z platformą nadawczą Screach na transmisję sezonu 2021 za pośrednictwem aplikacji smart TV do tysięcy obiektów komercyjnych w całej Polsce.

Opracowana przez firmę technologiczną Screenreach z Newcastle, platforma Screach została zaprojektowana, aby pomóc budynkom komercyjnym generować większy ruch i przychody w telewizji i mediach społecznościowych.

Polska ma około 43 000 firm, z których 19 000 to puby i bary, oraz silną kulturę przyjaciół spędzających czas przy drinku. Wstępna umowa pozwoli Screachowi na transmisję prawie 80 meczów NFL do Polski, w tym play-off i Super Bowl LVI na żywo z Los Angeles w lutym 2022 roku.

„Nadawanie jest integralną częścią globalnego sukcesu NFL, umożliwiając mu budowanie trwałych relacji z nowymi i istniejącymi fanami” – powiedział Robert Rawlinson, dyrektor generalny Screenreach.

„Współpracując ze Screenreach, ponownie podnosi poprzeczkę cyfrową – dając tysiącom obiektów komercyjnych w całej Polsce elastyczny dostęp do treści NFL i udostępniając sport ogromnej publiczności potencjalnych nowych fanów”.

„Zwiększenie popularności NFL i wielkości naszej globalnej bazy fanów jest dla nas kluczowym celem strategicznym” – powiedział Samir Babari, dyrektor zarządzający NFL w International Media. Kluczem do tego jest dotarcie do nowych fanów na nowych rynkach – i właśnie to udało nam się. Nasza umowa ze Screenreach została zakończona.

„Screach pozwoli nam przekazać emocje i dramaturgię akcji NFL na żywo tysiącom polskich fanów sportu”.

READ  Unia Europejska ma nadzieję na silniejsze niż kiedykolwiek „śmieci” po Brexicie, gdy walczy z Rosją, Covid i skrajną prawicą.