Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Netflix zaprzecza, jakoby jakikolwiek uczestnik gry Squid doznał „poważnej kontuzji” |  Gra w kalmary

Netflix zaprzecza, jakoby jakikolwiek uczestnik gry Squid doznał „poważnej kontuzji” | Gra w kalmary

Trzy osoby otrzymały pomoc medyczną podczas kręcenia filmu A Gra w kalmary reality show, potwierdził Netflix, ale powiedział, że „twierdzenia o poważnych obrażeniach są nieprawdziwe” po tym, jak zawodnik stwierdził, że ludzie są wyczerpani.

W Squid: The Challenge 456 uczestników będzie rywalizować o ogromną nagrodę pieniężną, tak jak w południowokoreańskim dramacie fantasy. Reality show jest obecnie kręcony w Cardington Studios, byłej bazie RAF w Bedfordshire w Wielkiej Brytanii.

brytyjski tabloid The Sun Rozmawiał z anonimowym zawodnikiem, który twierdził, że kilka osób wymagało pomocy medycznej z powodu niskich temperatur w studiu podczas rywalizacji w pierwszej grze, Red Light, Green Light.

„Nawet jeśli pojawiła się hipotermia, ludzie chcieli zostać tak długo, jak to możliwe, ponieważ w grę wchodziły duże pieniądze” – powiedział nieznany zawodnik The Sun. „Wiele osób było zdecydowanych się nie ruszać, więc po prostu stali tam przez bardzo długi czas.

„Byli ludzie, którzy przyjeżdżali, myśląc, że zostaną milionerami, ale odeszli we łzach”.

Red Light, Green Light polega na szybkim bieganiu na zielonym świetle i zachowywaniu całkowitej ciszy, gdy światło zmienia się na czerwone.

„To było jak strefa wojny” – powiedział zawodnik The Sun. „Sanitariusze przepędzali ludzi, ale nie mogliśmy nic powiedzieć. Jeśli mówisz, jesteś na zewnątrz… możesz usłyszeć, jak ktoś krzyczy „ratownik medyczny”, a załoga wbiegnie. Skończyło się na tym, że staliśmy tam przez 30 minut między każdym czas. Niektóre pod koniec czołgały się. Jednego zabrano.” Przynajmniej na noszach.

Po pojawieniu się raportów Netflixa Powiedział, że trzy osoby są leczone z powodu „łagodnych schorzeń”.

Rzecznik BBC powiedział BBC, że ratownicy medyczni byli przez cały czas na ich terenie i „zainwestowali wszystkie odpowiednie środki bezpieczeństwa”.

Powiedzieli: „Chociaż na planie było bardzo zimno – a uczestnicy byli na to przygotowani – wszelkie zarzuty poważnych obrażeń są nieprawdziwe”.

READ  Tytuł Glastonbury skrócony do Lany Del Rey

W oryginalnym dramacie 456 uczestników rywalizuje w zabójczych wersjach gier dla dzieci o ogromną nagrodę pieniężną. Był powszechnie postrzegany jako krytyka kapitalizmu i kryzysu zadłużenia osobistego w Korei Południowej. Dziewięć miesięcy po premierze Netflix ogłosił, że zaprosi 456 osób do walki o wersję reality show o wartości 4,56 mln USD (6,4 mln AUD, 3,7 mln GBP).

Brandon Rigg, wiceprezes Netflix ds. seriali dokumentalnych i innych niż scenariusz, nazwał reality show „eksperymentem społecznym”.

Squid Game był najczęściej oglądanym programem Netflix w 2021 roku i przypisuje się mu przyciągnięcie 4,4 miliona nowych subskrybentów do usługi przesyłania strumieniowego oraz zwiększenie zysków firmy do 1,45 miliarda USD (2,04 miliarda AU, 1,17 miliarda GBP).

  • Ten artykuł został zmieniony 27 stycznia 2023 r., aby poprawić liczbę w milionach, która została wymieniona w miliardach i odwrotnie.