Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jay Leno, lat 72, złamał obojczyk w wypadku motocyklowym

Jay Leno złamał obojczyk, dwa żebra i oba kolana w wypadku motocyklowym – zaledwie dwa miesiące po tym, jak doznał druzgocących oparzeń, gdy silnik parowy eksplodował mu na twarzy.

72-letni komik jechał zabytkowym motocyklem w Las Vegas 17 stycznia, kiedy wjechał na parking i został wykończony kawałkiem drutu przeciągniętego w poprzek drogi bez znaku nad nim.

Pokaz samochodów CNBC został również odwołany w tym tygodniu – co przyczyniło się do nieszczęścia Leno.

Powiedział Recenzja dziennika Las Vegas: „W zeszłym tygodniu zsiadłem z motocykla. Więc mam złamany obojczyk. Mam dwa złamane żebra. Mam pęknięte kolana.

’Ale nic mi nie jest!’ Nic mi nie jest, pracuję. Pracuję w ten weekend.

Leno został ciężko ranny po wypadku zabytkowym motocyklem 17 stycznia, zaledwie dwa miesiące po tym, jak doznał poważnych oparzeń, gdy silnik eksplodował mu w twarz. Został nawet przedstawiony na zdjęciu promocyjnym dla jego serii CNBC Jay Leno’s Garage — która została odwołana w tym tygodniu, dodając do nieszczęścia gwiazdy.

Tymczasowy przeszczep skóry „ludzkich zwłok” został dodany do ciała komika po tym, jak doznał straszliwych oparzeń, gdy silnik eksplodował mu w twarz 12 listopada.

Tymczasowy przeszczep skóry „ludzkich zwłok” został dodany do ciała komika po tym, jak doznał straszliwych oparzeń, gdy silnik eksplodował mu w twarz 12 listopada.

Lekarz wykonał przeszczepy skóry na gwieździe, usuwając spaloną skórę i zastępując ją skórą z banku skór

Lekarz wykonał przeszczepy skóry na gwieździe, usuwając spaloną skórę i zastępując ją skórą z banku skór

„ Skręciłem w boczną uliczkę i zjechałem na parking, i bez mojej wiedzy ktoś przeciągnął drut w poprzek parkingu, ale nie wisiała na nim flaga.

Więc wiesz, nie widziałem go, dopóki nie było za późno. To było tylko moje ubranie i, bum, zrzuciło mnie z roweru.

„Rower jechał dalej i wiesz, jak to działa”.

Wypadek jest drugim poważnym wypadkiem Leno w ciągu tylu miesięcy – i dodaje się do serii pecha, w wyniku którego odwołano również jego program samochodowy w CNBC. The Hollywood Reporter poinformował, że CNBC zawiesiło w tym tygodniu jego serial „Jay Leno’s Garage”.

72-letni Leno jest gospodarzem Jaya Leno's Garage od 2014 roku. Po raz pierwszy wyemitowano go w Internecie kilka miesięcy po ostatnim odcinku programu NBC The Tonight Show wyemitowanym w lutym 2014 roku.

72-letni Leno jest gospodarzem Garażu Jaya Leno od 2014 roku. Po raz pierwszy został wyemitowany w Internecie kilka miesięcy po ostatnim odcinku programu NBC The Tonight Show wyemitowanym w lutym 2014 roku.

Jay Leno's Garage po raz pierwszy rozpoczął się jako serial internetowy dla NBC.com w 2014 roku, zanim specjalny program wyemitowany w CNBC w sierpniu 2014 roku spowodował przejście na serial pełnoetatowy (na zdjęciu z gościem Charliem Sheenem w programie)

Jay Leno’s Garage po raz pierwszy rozpoczął się jako serial internetowy dla NBC.com w 2014 roku, zanim specjalny program wyemitowany w CNBC w sierpniu 2014 roku spowodował przejście na serial pełnoetatowy (na zdjęciu z gościem Charliem Sheenem w programie)

Leno doznał druzgocących poparzeń twarzy po tym, jak eksplodował stary silnik parowy, nad którym pracował.

Słynny prezenter telewizyjny i przyjaciel Dave Kilkey pracował nad jednym ze swoich ukochanych zabytkowych samochodów w swojej rezydencji w Los Angeles 12 listopada, kiedy jego biały walec parowy z 1907 roku zapalił się.

Lino przypisuje swojemu przyjacielowi Keilakiemu uratowanie mu życia. Kilaki wkroczył do akcji i objął Lino ramionami, tłumiąc ogień.

Leno został zabrany do Grossman Burn Center w West Hills Hospital w Los Angeles, gdzie był leczony z powodu oparzeń trzeciego stopnia i spędził 10 dni na leczeniu.

Leno opisał ten incydent we wcześniejszym wywiadzie, mówiąc: „Przewód paliwowy był zablokowany, więc byłem pod nim. Wyglądał na zablokowany i powiedziałem:„ Przedmuchaj trochę powietrza przez przewód ”, i tak zrobił:”

Leno musiał odwołać koncert w Las Vegas po listopadowym incydencie

Leno musiał odwołać koncert w Las Vegas po listopadowym incydencie

I nagle, bum, moja twarz jest pełna gazu. Potem światło pilota podskoczyło i moja twarz stanęła w płomieniach.

Wstrząsające zdjęcia ran Lino od wybuchu pokazują jego twarz pokrytą poważnymi oparzeniami – cała jego twarz musiała być owinięta bandażami.

Dr Peter Grossman powiedział NBC News, że Leno doznał „stosunkowo poważnych” oparzeń „prawie siedmiu procent jego ciała”, w tym twarzy, klatki piersiowej i dłoni.

READ  William, Kate, Harry i Meghan stawiają firmę ponad swoimi różnicami | Królowa Elżbieta II

Wykonał przeszczepy skóry na gwieździe, usuwając spaloną skórę i zastępując ją skórą z banku skór. Zauważył, że „dużo grubości skóry zostało rannych”.

Leno powiedział, że jego niedawny wypadek nie przeszkodzi mu w pracy – i po raz pierwszy wystąpi w programie komediowym w Encore Theatre 31 marca.

Garaż Jaya Leno, który gościł go od 2014 roku, został w tym tygodniu zamknięty.

Program — który został nakręcony w dużym garażu Jaya Leno w Burbank — został opisany jako „wysadzana gwiazdami, pełna akcji eksploracja wszystkiego, co związane z samochodami”.

Siódmy i ostatni sezon zadebiutował we wrześniu 2022 roku, chociaż ani CNBC, ani Leno nie skomentowali jeszcze odwołania.