Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sukcesja Sezon 4: Nowy zwiastun przedstawia więcej dramatów rodzinnych Royów | Dziedziczenie

Rodzina Roya powraca i wydaje się równie dysfunkcyjna i mordercza jak zawsze. a Nowy zwiastun do DziedziczeniePopularny program brytyjskiego twórcy Jesse Armstronga, problemy rodziny królewskiej miliarderów i bezwzględne walki o władzę będą kontynuowane w czwartym sezonie, który HBO ogłosiło, że powróci w marcu.

W zwiastunie widać rodzeństwo Roya – nieskutecznego kandydata na prezydenta Connora (Alan Ruck), byłego złotego chłopca Kendalla (Jeremy Strong), chłopca Romana (Kieran Culkin) i córkę Foxy’ego Chief (Sarah Snook) – pogrążonych w chaosie po nieudanym zamachu stanu w Finał trzeciego sezonu oraz propozycja ich ojca sprzedaży firmy potentatowi technologicznemu Lukasowi Matssonowi (Alexander Skarsgård).

Zgodnie z oficjalnymi zapisami, perspektywa takiej umowy „rozpala egzystencjalny niepokój i podziały rodzinne wśród członków rodziny królewskiej, którzy przewidują, jak będzie wyglądało ich życie po sfinalizowaniu umowy”, zwłaszcza że niektórzy członkowie rodziny Royów rozważają przyszłość „w których ich waga kulturowa i polityczna jest poważnie zmniejszona”.

Zwiastun recenzujący to, co zwykle Dziedziczenie Zszywki – prywatne odrzutowce i luksusowe domy, czarne samochody, eleganckie kolacje, Greg i Tom w biurze, Kendall ponuro odnosząc się do „Reputacji 500 stóp w dół”.

„Chcieliśmy zrobić coś razem” – mówi Schiff w lektorze. „Tu nie chodzi o powrót do taty, ale jeśli go to boli, mnie to nie przeszkadza”.

Gwiazdy najważniejszych nagradzanych dramatów Briana Coxa Jako patriarcha Logan Roy, który powróci jako regularny serial u boku Stronga, Culkina, Snoke’a i Racka oraz Matthew McFaddena, Nicholasa Browna i J. Smith-Camerona.

HBO ogłosiło również nowe dodatki do sezonu 4: Annabeth Gish, Adam Godley, Ellie Harboy i Johannes Hokur Johansson.

Niewiele ujawniono na temat sezonu 4, ale członkowie obsady śpiewali zawoalowane pochwały. Brown, który gra nieszczęsnego kuzyna Grega, o nazwie Nowy sezon to „absolutny hit”, a Skarsgård nazwał czwarty sezon „wypielęgnowanym”.

READ  King Charles leci do Szkocji dzień po pogrzebie królowej | Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Armstrong również milczał w sezonie 4, ale to zrobił ujawnić powiedział dziennikarzom po tym, jak serial zdobył nagrodę Emmy we wrześniu, że czwarty sezon był „strzelaniną na zewnątrz”.

„Myślę, że mógłbym ci powiedzieć wszystko, co się wydarzy”, powiedział, „ale to tylko pogorszy sytuację, gdy to obejrzysz”.

Pierwsze trzy sezony Sukcesion przyniosły 48 nominacji do nagrody Emmy i 13 zwycięstw, w tym dwa za najlepszy serial dramatyczny i wiele innych wyróżnień.

Powróci do HBO 26 marca z potwierdzoną datą w Wielkiej Brytanii.