NBA: Centrum Memphis Grizzlies Stephen Adams uderza szybką piłką w głowę jak mistrz

Stephen Adams przykłada piłkę do twarzy jak mistrz. Wideo / dwa mieszkania

Stephen Adams po raz kolejny zaskoczył fanów i komentatorów po tym, jak wzruszył ramionami podczas pierwszego meczu Memphis Grizzlies w sezonie NBA.

Centrum kiwi pomogło Grizzlies w emocjonującym zwycięstwie 115-112 w dogrywce nad Knicks, ale jednym z jego najważniejszych momentów w grze było to, gdy nie był na boisku.

W połowie czwartej kwarty Adams, który schodził z ławki, aby przygotować się do powrotu do gry, został trafiony w głowę przez błędne podanie bramkarza Knicks, Dereka Rose’a.

Przepustka, która weszła z pełną mocą, prawdopodobnie znokautowałaby wszystkich innych, ale nie Adamsa, który wziął ją jak mistrz i po prostu się z tego śmiał.

Stephen Adams pozostaje niezniszczalny.  Obraz/Getty Obrazy
Stephen Adams pozostaje niezniszczalny. Obraz/Getty Obrazy

Jego reakcja zszokowała komentatorów ESPN.

„Jak to może cię nie wyrzucić? To była szybka piłka w głowę” – powiedział Jeff Van Gundy.

„Większość ludzi upadła na ziemię z bólu” – zażartował Brian.

Nagranie z incydentu zostało również udostępnione przez legendę NBA Shaquille’a O’Neala na Twitterze „Two Stupid Flats”, świętując zabawną stronę tego sportu.

Adams zakończył mecz z trzema punktami, 14 zbiórkami i trzema asystami w 33 minuty, a kolega z drużyny Ja Morant na czele z 34 punktami, aby pomóc drużynie Grizzlies rozpocząć sezon od zwycięstwa.

READ  Super Rugby Pacific: Bracia Ioane nie będą mogli odwiedzić The Blues w ACT Brumbies