Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Super Rugby Pacific: Bracia Ioane nie będą mogli odwiedzić The Blues w ACT Brumbies

Rieko Ioane, który zdobył bramkę przeciwko Rebeliantom, nie zagra w dwóch ostatnich meczach sezonu zasadniczego Super Rugby Pacific.

Andrzej Koringa/Photosport

Rieko Ioane, który zdobył bramkę przeciwko Rebeliantom, nie zagra w dwóch ostatnich meczach sezonu zasadniczego Super Rugby Pacific.

The Blues mają zamiar wziąć udział w największym meczu sezonu Pacific Super Rugby przeciwko swoim najbliższym prześladowcom, ACT Brumbies w sobotni wieczór w Canberze bez dwóch ofensywnych broni All Black.

rzeczy Rozumie, że obaj bracia Ewan przegapią sobotni mecz na czele tabeli, w którym the Blues wygraliby pierwsze miejsce, mając tydzień przed końcem sezonu zasadniczego.

Oakland prowadzi swoich najbliższych rywali, Brombies i Crusaders, o 7 punktów, a każde zwycięstwo w Canberze zapewniłoby przewagę u siebie w czołówce i finałach, bez względu na to, co wydarzyło się podczas ostatniej rundy kwalifikacji.

Rozgrywający gwiazdor Rico Ewan wyprostował ścięgna podkolanowe na początku sobotniego meczu Queensland Reds 53-26 i został natychmiast zastąpiony przez Bryce’a Heima, a obrońcy Blues ledwo tracili rytm.

Czytaj więcej:
* Bewden Barrett wzywa bluesa do udowodnienia swojej wartości na trasie w Pacific Super Rugby
* Boczny obrońca Highlanders Volao Vakatava został dopuszczony do gry w All Blacks po rozwiązaniu problemu z kwalifikacjami
* Huragany otrzymują przeprosiny od Waratas po tym, jak Duplesis Kerevi popełnił „rasistowskie obelgi”

Kontuzja nie jest uważana za poważną, ale The Blues nie będą ryzykować żadnych szans, ponieważ pomocnik nie zagra w dwóch ostatnich meczach sezonu zasadniczego. The Blues kończą ten element w najbliższą sobotę przeciwko Waratah w Sydney.

Starszy brat Akira, który po kontuzji kostki przed meczem otwarcia ma za sobą zaledwie trzy mecze, również odpocznie w tym tygodniu po tym, jak doznał bólu kontuzjowanej stopy po starciu z the Reds. W razie potrzeby ma wrócić na mecz Waraty przed ćwierćfinałem.

Akira Ewan nie zaryzykuje walki z Brumbie po odczuwaniu dyskomfortu w kontuzjowanej stopie.

James Worsvold / Getty Images

Akira Ewan nie zaryzykuje walki z Brumbie po odczuwaniu dyskomfortu w kontuzjowanej stopie.

Nieobecność Akiry w tym tygodniu prawdopodobnie oznacza, że ​​wszechstronny napastnik Blues, Tom Robinson, powróci na szóste miejsce, by zmierzyć się z Brumbym. Jeśli tak, powiedział twardogłowy Northlander: rzeczy Na ostatnie dwa mecze będzie gotowy po zastępowaniu w drugim rzędzie.

„Uwielbiam to tam”, powiedział Robinson o swoim przejściu na pracę domową w drugiej klasie. „Jesteś w środku. W naszym systemie 6 często znajduje się na krawędzi ataku i obrony, więc czasami nie bierzesz udziału w wielu akcjach. Naprawdę lubię tkwić w tym, robić brudna robota.

„Ale gdziekolwiek potrzebuję być z zespołem, będę grał szczęśliwie”.

Robinson powiedział, że czuje się komfortowo w obu pozycjach, ale należy dokonać korekty między nimi.

„Są drużyny, w szczególności w obronie, a w ataku często jesteś na krawędzi, grasz 6, a poza sześcioma liniami również utrzymują prowadzenie. To inna rola. Kiedy blokujesz, jesteś gruby, ty graj w środku, nosisz w środku.”

Robinson powiedział, że The Blues robią wszystko, co w ich mocy, aby uniknąć mówienia o zwycięskiej passie (kiedyś zremisowali z 12. rekordem franczyzy) i zbliżaniu się po sezonie, gdy zmierzają do konfrontacji wartej ich pełnej uwagi.

„Istnieje wrażenie, że praca nie jest jeszcze ukończona” – powiedział. rzeczy. „Myślę, że w końcu nas to uderzy, ale w tej chwili nie patrzymy na żadne zwycięskie sumy ani nawet nie myślimy o play-offach. To tylko Brumbies w ten weekend przyciągają naszą pełną uwagę.”

READ  Oceny graczy Blues w finale 21-7 Super Rugby Pacific z Crusaders