Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najnowsze wieści o Meghan Markle – apel poematu na 40. urodziny księżnej został zignorowany po tym, jak rodzina królewska znalazła się na liście wpływowych kobiet w Vogue

Meghan Markle błagała fanów o przesłanie jej urodzinowego wiersza – ale do tej pory ma go tylko 200

Księżna Sussex wydała błyskotliwy filmik komediowy z okazji swoich 40. urodzin – w którym uruchomiła nową inicjatywę o nazwie 40 x 40.

Widzi, jak księżna prosi słuchaczy, w tym Adele i Stellę McCartney, a także członków społeczeństwa, aby poświęcili swój czas na „pomoc kobietom w powrocie na rynek pracy”.

A w poście na swojej stronie Archewell poprosiła o prezent urodzinowy dla jednego ze swoich fanów – aby udostępnili gotowy post na Instagramie z hashtagiem #40×40 i #CompassionInAction.

Okładka publikacji zawiera wiersz o treści: „Kobietom, które dają wszystko, dajemy swój czas. Jesteś z nami?”

Witryna oferowała również sugerowany komentarz dla ludzi, który mówił: „Aby uczcić 40. urodziny księżnej Sussex, poświęcam 40 minut mentoringu lub służby sprawie, która mnie interesuje.

“Proszę, dołącz do mnie w poświęcaniu swojego czasu. Razem możemy przyczynić się do globalnej fali współczucia i pozytywnych zmian.”

Jednak The Sun Online przeanalizowało posty na Instagramie w ciągu 24 godzin po opublikowaniu filmu i znalazło tylko 217 publicznych postów zawierających krótki wiersz zaprojektowany przez Meghan przy użyciu hashtagu 40×40.

READ  Szef Discovery obiecuje „stanowczo bronić TVN”, gdy Polska przygotowuje się do debaty nad ustawą o własności mediów