Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kate Bosworth nigdy nie była „tak zaintrygowana” swoim mężem Michaelem Polakiem pomimo ogłoszenia ich rozstania

Możesz mieć tylko nadzieję, że znajdziesz kogoś, kto sprawi, że będziesz szczęśliwy w miłości, jak Michael Polish, który rozwodzi Kate Bosworth.

38-letnia aktorka ogłosiła, że ​​ona i Polak, 50 lat, rozstali się, a nazwanie tego polubownym zerwaniem byłoby tragiczne:

Nowoprzybyli poznali się podczas kręcenia Wielka Sura W 2011 r. zagrał Bosworth, a wyreżyserował go polski. Napisał także scenariusz oparty na powieści Jacka Kerouaca z 1962 roku o tym samym tytule.

Premiera dramatu miała miejsce w listopadzie 2013 roku, miesiące po premierze Bosworth i polskiej Ślub w Montanie.

Polak dzieli 23-letnią córkę Jasper z wizażystą Joe Streitelem, a Bosworth otwarcie mówi o mieszanej dynamice rodziny.

„Kiedy pojawiłem się na zdjęciu, bardzo ważne było dla mnie, aby mieć związek z Joe” – powiedział Bosworth w maju 2020 roku. Magazyn Vogue). „Od początku wiedzieliśmy, że aby wychować zdrową młodą kobietę na świecie, ważne jest, abyśmy wszyscy kierowali z miłością i wychowywali jej jednostkę w rodzinie”.

ten niebieski zgniatać i Superman powraca gwiazda Wcześniej datowany Orlando Bloom, który jest teraz zaręczony z Katy Perry i jest ojcem ich prawie rocznej córki Daisy Dove Bloom.

Megan Armstrong (Umieść tweeta) jest pisarzem, którego poprzednie prace pojawiały się w miejscach takich jak Billboard, Bleacher Report, GQ i innych. Bardzo interesuje się pisaniem o ludziach i ich życiu w ramach muzyki, rozrywki i sportu.

READ  Prawdziwi i wirtualni fani biorą udział w premierze Wiedźmina w Londynie