Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

William i Kate udostępniają nowe zdjęcie księżniczki Charlotte biorącej udział w Big Butterfly Count | Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Książę i księżna Cambridge udostępnili nowe zdjęcie księżniczki Charlotte biorącej udział w Wielkim Hrabstwie Motyli.

Para królewska napisała na Twitterze: „Chcieliśmy podzielić się tymi pięknymi motylami pawi i admirała w ramach inicjatywy Big #ButterflyCount, która ma miejsce w całej Wielkiej Brytanii.

„Ochrona motyli zachęca nas wszystkich do liczenia tych niesamowitych stworzeń, ponieważ są nie tylko piękne, ale także bardzo ważne. Mamy nadzieję, że pokonasz zeszłoroczną kolekcję savebutterflies!”

Zdjęcie jest częścią niedawnej serii zdjęć, które Kate zrobiła w Norfolk.

Sześcioletnia Charlotte została sfotografowana delikatnie trzymając w rękach Czerwonego Admirała.

W maju 2020 Księżna Cambridge Wystrzelony „Wstrzymaj się”, projekt fotograficzny Co zaprosiło mieszkańców Wielkiej Brytanii do przesłania zdjęcia, które zrobili podczas blokady.

The Big Butterfly Count to ogólnokrajowe badanie, którego celem jest ocena stanu zdrowia naszego środowiska po prostu poprzez zgłoszenie ilości i rodzaju zauważonych motyli.

zdjęcie:
Zdjęcie księżniczki Charlotte zostało opublikowane przez księżną Cambridge w maju z okazji szóstych urodzin księżniczki. Fot: Księżna Cambridge

Organizacja charytatywna Butterfly Conservation obawia się, że motyle mogły być narażone na niezwykłe zimno podczas mokrej wiosny. Zmiana klimatu.

Wiceprezes Chris Packham powiedział w lipcu Kiedy rozpoczęto ankietę: „Coś tak prostego, jak nagranie motyla zauważonego w twoim ogrodzie, w lokalnym parku lub na parapecie okna, może odegrać ważną rolę w ważnych badaniach nad globalnym problemem”.

Liczenie ma się zakończyć w niedzielę.

READ  Seria ptaków ptactwa ITV została odwołana