Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najnowsza profesjonalna klawiatura do gier Logitech jest bezprzewodowa, RGB i kosztuje 199 USD

Najnowsza profesjonalna klawiatura do gier Logitech jest bezprzewodowa, RGB i kosztuje 199 USD

Firma Logitech przedstawia dziś nową mechaniczną klawiaturę do gier: Logitech G Pro X TKL Lightspeed. Jest teraz dostępny za 199 dolarów w trzech kolorach (czarnym, białym i różowym) i trzech kluczowych typach – liniowym GX Red, dotykowym GX Browns i GX Blues. Klawiatura jest dostarczana wraz z nową myszką Logitech G Pro X Superlight 2.

Jak sama nazwa wskazuje, Pro X TKL Lightspeed można podłączyć do komputera za pomocą klucza sprzętowego Lightspeed firmy Logitech, który oferuje częstotliwość odpytywania 1000 Hz. Powinno to działać znacznie szybciej niż Bluetooth, który ta klawiatura również obsługuje, ale zwykle jest mniej responsywny przy częstotliwości 125 Hz. Dostępna jest również opcja połączenia przewodowego za pośrednictwem portu USB-C na górze Pro X TKL Lightspeed, który również działa z częstotliwością 1000 Hz.

Klawiatura jest dostępna zarówno w układzie ISO, jak i ANSI.
Zdjęcie: Logitech

Ostatni raz pisałem o klawiaturze Logitech Pro marki Logitech 2019 Pro X, co było godne uwagi, ponieważ jest wyposażone w przełączniki z możliwością wymiany podczas pracy, które można wymienić bez konieczności ich wylutowywania. Ta funkcja nie jest dostępna w nowym Pro X TKL Lightspeed, ale Logitech planuje w dalszym ciągu sprzedawać starszą klawiaturę każdemu, kto ceni sobie personalizację za pośrednictwem sieci bezprzewodowej.

Inne funkcje obejmują konstrukcję bezkluczykową (która pomija tradycyjną klawiaturę numeryczną, co zapewnia bardziej zwartą konstrukcję) oraz szereg elementów sterujących multimediami na górze Pro X TKL Lightspeed wraz z pokrętłem głośności. Klawiatura obsługuje również system oświetlenia Lightsync RGB firmy Logitech, który może świecić przez podwójne klawisze PBT klawiatury. Ogólnie rzecz biorąc, jest to bardzo podobny zestaw funkcji Klawiatura G715 firmy Logitechktóry kosztuje 199,99 USD, ale jest dostępny tylko w kolorze białym.

Chociaż częstotliwość 1000 Hz powinna być wystarczająca dla większości ludzi, konkurencyjny Corsair oferuje obecnie klawiatury mechaniczne, które mogą Zgłoś się do komputera na częstotliwości 2000 Hz za pośrednictwem klucza bezprzewodowego Slipstream. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​marginalna korzyść wynikająca z tego rodzaju niskiego opóźnienia wejściowego jest bardzo mała, ale warto wiedzieć, czy priorytetem jest szybkość reakcji.

READ  Apple uzupełnia zapasy odnowionego iPhone’a 12 Pro już od 759 USD