Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najlepsze 3 zwierzaki Free Fire do agresywnej gry

Garena Free Fire Zwierzaki to jedna z najpopularniejszych funkcji w grze. Są towarzyszami gracza na wirtualnym polu bitwy i prawie wszyscy z nich posiadają specjalne zdolności.

Gracze mogą wybrać dowolnego zwierzaka według własnego stylu taktycznego w meczu. Jest wielu graczy, którzy grają z większą mocą i dążą do masowych zabójstw.

W tym artykule przyjrzymy się trzem najlepszym zwierzakom Free Fire do agresywnej gry.


Przeczytaj także: Maro vs Xayne w aktualizacji Free Fire OB27: Porównanie nowych umiejętności postaci


Jakie są najlepsze zwierzaki w grze Free Fire do agresywnej gry?

# 1 – Detektyw Panda

Detective Panda on Free Fire.
Detective Panda on Free Fire.

Detective Panda to świetny zwierzak do agresywnej zabawy. Gracze mogą gromadzić żniwo śmierci podczas meczu, podczas gdy Detective Panda odnawia HP za pomocą swojej zdolności, Panda Pool.

Na poziomie podstawowym Detective Panda przywraca 4 HP graczowi, gdy zabije wroga. Na poziomie 3 zwierzak przywraca 10 HP gracza za każde zabicie.

# 2 – Smok

Drake posiada zdolność zwaną Dragon Glare. Na domyślnym poziomie umiejętność ta może wykrywać przeciwników za pomocą apteczek w promieniu 10 metrów. Efekty trwają trzy sekundy.

Na 7 poziomie zwierzaka i 3 poziomie umiejętności Smoczy blask może wykrywać przeciwników z apteczkami na odległość 30 metrów. Efekty trwają pięć sekund.

Dreki będzie niezwykle przydatny dla agresywnych graczy, ponieważ mogą wykorzystać swoją zdolność do wykrywania pozycji przeciwnika i doskakiwania do niego, aby zabezpieczyć zabójstwa.

# 3 – Falco

Falco ma zdolność o nazwie Skyline Spree. Na podstawowym poziomie umiejętność ta zwiększa szybkość szybowania o 15% i prędkość nurkowania o 25% po otwarciu spadochronu gracza. Efekty dotyczą całego zespołu.

Na najwyższym poziomie Skyline Spree zwiększy prędkość schodzenia o 45% i tempo nurkowania o 50%.

Ta umiejętność jest idealna dla agresywnych graczy, którzy chcą wylądować i wyposażyć szybciej niż ich przeciwnicy.

READ  Blizzard Stealth zawiera nowe rozszerzenie „Hearthstone: United In Stormwind”

Zastrzeżenie: ten artykuł odzwierciedla indywidualną opinię autora. Wybór zwierzaka to indywidualna decyzja, a nadanie mu priorytetu zależy tylko od stylu gry danej osoby.


Przeczytaj także: DJ Alok vs Elite Hayato: Która postać Free Fire jest najlepsza do Clash Squad?

Opublikowano 23 kwietnia 2021 r. 10:07 IST