Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Call of Duty: Warzone przyciąga Fortnite wraz z wydaniem nowej mapy

Po uruchomieniu nieco ponad rok temu, Call of Duty: A War Zone Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych darmowych gier z 100 milionów ludzi Zagraj w strzelankę Battle Royale. dystans Pocisk nuklearny zniszczył mapę gry, Verdansk City wraca do gry z nową mapą opracowaną w 1984 roku, jak pokazano w powyższej promocji. Odzwierciedla to podobny ruch wykonany przez konkurenta To jest gra elektroniczna, Który Jego oryginalna mapa została zniszczona I wymień go na nowy w 2019 roku.

Chociaż kształt i układ pozostają takie same jak w poprzedniku, gracze zauważą zmiany w większości lokacji, a także atmosferę lat 80., która pasuje do nowego okresu gry. Verdansk ’84, nazwa nowej mapy, ma pewne modyfikacje, aby uczynić ją nową lokalizacją, a nie bezpośrednią rekonfiguracją, jednocześnie stając się bardziej zintegrowaną z Call of Duty: Cold War Black Ops, Która ma miejsce w tej samej dekadzie. Obie gry dzielą się zawartością, Co oznacza, że ​​broń, przedmioty kosmetyczne i inne przedmioty do odblokowania w grze, takie jak burzliwe zabijanie, mogą być wspólne dla obu tytułów.

Debiut Ferdansk ’84 to oficjalny początek Trzeci sezon Call of Duty: A War Zone I Czarna zimna wojnaJest teraz dostępny z dodatkiem wielu nowych broni i kilku starych broni.

READ  1Password pozwoli teraz udostępniać hasła za pomocą jednego linku