Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Marvel’s Avengers 'Tachyon Anomaly pozwala grać zduplikowanymi bohaterami

Crystal Dynamics pozbywa się pliku Marvel’s AvengersMultiplayer przez płotki, pozwalając zduplikować bohaterów – przynajmniej przez następne 12 dni. Podczas meczu Wystąpiła Anomalia Tachyonowa-Gracze mogą grać dowolną kombinację bohaterów, na przykład tworząc drużynę czterech Hulków. Wydarzenie Tachyon Anomaly trwa od 22 kwietnia do 3 maja.

To wydarzenie nie dodaje żadnej nowej treści do podziwiaćMścicieleAle zmienia strukturę działań, których gracze mogą spróbować. Misje Tachyron Rift, które są zwykle dostępne tylko dla graczy pod koniec gry, będą miały niższe wymagania dotyczące poziomu podczas wydarzenia. Gracze mogą również zagrać w cotygodniową serię, która nagradza zestaw sprzętu Hivemind, a także codzienne zadania, które nagradzają priorytetowy sprzęt. Gracze, którzy ukończą serię tygodniową, otrzymają dowolnego bohatera na specjalnej tabliczce znamionowej na swoim koncie.

Pozwolenie graczom na połączenie bohaterów zdecydowanie wydawało się niechlujnym czasem dla Avengersów. Jednak dobieranie graczy jest losowe, więc gracze nie mogą specjalnie wyszukiwać grup utworzonych w całości z ich własnego bohatera. I chociaż jest to wydarzenie ograniczone czasowo, zdecydowanie wskazuje, że możemy zobaczyć zduplikowanych bohaterów, którzy staną się trwałym elementem Marvel’s AvengersZwłaszcza w grze Malejąca liczba graczy Wśród aktualizacji.

Anomalia tachionowa to tylko pierwsze duże zdarzenie do Marvel’s Avengers Przed Wojna o Wakandę ekspansja Już tej jesieni.

READ  Recenzja Stuffcool Centurion: Najlepsze rozwiązanie do ładowania 100 W w Indiach — z jednym zastrzeżeniem