Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Google naprawia Meet, aby wyróżnić uczestników

Kredyt: Google

W toczącej się wojnie o funkcje oprogramowania do wideokonferencji Google Meet przenosi nacisk na… cóż, Ty jesteś Naprawiając interfejs, a także wprowadzając automatyczny zoom oparty na sztucznej inteligencji i funkcje przy słabym oświetleniu w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

Google nie żyje, Który stał się częścią Google Workspace w październiku, Wraz z Google Classroom jako jedno z najpopularniejszych rozwiązań edukacyjnych wraz z Zoom i Microsoft Teams. W czerwcu 2020 r. Dowiedz się o dodanych niestandardowych tłach, Funkcja podnoszenia ręki i większy wyświetlacz galerii; W lutym ubiegłego roku dodała m.in. funkcje wyciszania i „zamykania spotkania”.

Teraz Google twierdzi, że planuje przebudować interfejs Meet, aby zmniejszyć interfejs użytkownika i zwiększyć przestrzeń zajmowaną przez okna uczestników. Jest jeden wyjątek: niektóre dzieci – w tym ja – denerwują się, gdy widzą siebie na ekranie, a Meet pozwala im całkowicie ukryć okno wideo.

Ogólnie rzecz biorąc, idea ulepszonego interfejsu Meet polega na wysunięciu wideo uczestnika na pierwszy plan. Osoby prezentujące prezentację mogą teraz „odpiąć” swoją prezentację i dostosować ją do rozmiaru innych okien, co pozwala im skupić się na odbiorcach, a nie na treści. Użytkownicy mogą również odinstalować, ukryć lub odłożyć na bok swój prywatny kanał.

Tapety wideo są również popularne w Google MeetKredyt: Google
Tapety wideo są również popularne w Google Meet

READ  Targus i Synaptics przedstawią na CES 2022 pierwszą na świecie globalną/hybrydową bazę z uwierzytelnianiem biometrycznym za pomocą wbudowanego identyfikatora linii papilarnych