Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Konsola domowa Evercade VS przenosi stare gry z powrotem na telewizor

Fani gier retro mogą już znać Evercade, mobilną platformę wydaną w zeszłym roku, która odtwarza licencjonowane kopie zapisane na kartridżach. Evercade ogłosiło dzisiaj kontynuację konsoli dla tego urządzenia przenośnego, wprowadzając Evercade VS. Wydaje się, że Evercade VS ma wiele takich samych funkcji jak przenośny Evercade, z główną różnicą jest to, że Evercade VS ma działać w telewizji.

Dla osób posiadających oryginalny Evercade, być może największą atrakcją Evercade VS jest fakt, że jest on kompatybilny z obecnymi wkładami Evercade. VS sam w sobie jest systemem z dwoma kartami, co oznacza, że ​​można załadować dwa kartridże jednocześnie i grać we wszystkie gry zawarte w obu bez konieczności ręcznej wymiany kartridża w pierwszej kolejności – Evercade twierdzi, że dzięki systemowi dwóch kartridży dostępna jest „biblioteka gier, w którą można grać” w dowolnym momencie osiąga lepsze wyniki niż 40.

Evercade VS pozwala na maksymalnie 4 lokalne gry wieloosobowe i chociaż Evercade tworzy własne konsole (które wydają się dość solidne same w sobie), niekoniecznie musisz ich używać. Ponieważ porty kontrolera w Evercade VS to tylko standardowe porty USB, możesz używać kontrolerów USB z kontrolerem. Możesz nawet wziąć oryginalny kabel USB urządzenia Evercade i użyć go jako kontrolera z Evercade VS.

Evercade VS może pracować w rozdzielczości 1080p i ma czterordzeniowy procesor 1,5 GHz. Evercade twierdzi, że VS wprowadzi nowy interfejs użytkownika, a ponieważ sama konsola obsługuje WiFi, nie musisz podłączać jej do komputera, aby zaktualizować oprogramowanie układowe lub posiadane gry.

Podsumowując, Evercade VS wygląda na solidną kontynuację oryginalnego Evercade i pojawi się w tym roku. Nie mamy jeszcze konkretnej daty premiery, ale osoby zainteresowane wybraniem jednego z nich mogą zarejestrować się w Evercade już dziś stronie internetowej Aby otrzymać powiadomienie, gdy kontrolery będą dostępne. Poinformujemy Cię, kiedy zostanie ujawnionych więcej informacji o Evercade VS, więc bądź na bieżąco.

READ  Wyzwanie trybu pulpitu Steam Deck Dzień 2: Używanie obrazu odzyskiwania Valve