Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oculus włączył bezprzewodowy strumień komputera w Quest 2

Oculus włącza swój plik Funkcja Air Link PC Airplay Zestaw słuchawkowy do rzeczywistości wirtualnej Quest 2. Air Link jest częścią aktualizacji oprogramowania Oculus v28, która została niedawno udostępniona właścicielom słuchawek Oculus. Prezes Facebook Reality Labs Mówi Andrew Bosworth Możesz znaleźć tę funkcję, jeśli używasz v28 na swoim komputerze i słuchawkach Quest 2; Jeśli nadal nie możesz uzyskać dostępu do aktualizacji, pojawi się ona wkrótce.

Dzięki solidnemu połączeniu Wi-Fi, Air Link umożliwia właścicielom Quest 2 bezprzewodowe granie w gry komputerowe w wirtualnej rzeczywistości na słuchawkach. Air Link był początkowo wyłączony w wersji 28. Jednak Jak na przykład Ściągnij wskazując na, Właściciele Quest 2 znaleźli sposób na nieoficjalne zagranie, a Oculus ostrzegł, że to doświadczenie „nie reprezentuje” efektu końcowego. Bosworth mówi, że Oculus wprowadza dziś tę funkcję, ponieważ „nie da się powstrzymać ekscytacji związanej z Air Link”; Wydanie było pierwotnie zaplanowane na przyszły tydzień, więc tweet Boswortha podjął to kilka dni temu.

Air Link wyewoluował z Oculus Link, który wykorzystywał kabel USB-C do grania w gry PC VR na linii samodzielnych urządzeń Oculus Quest. (Oculus twierdzi, że kabel nadal zapewnia najlepszą jakość grafiki iw przeciwieństwie do Air Link ładuje słuchawki podczas grania). Osadzony Wirtualny pulpit, Aplikacja innej firmy. W zależności od wydajności Air Link może wykonać pracę Wirtualny pulpit Jednak mniej atrakcyjna alternatywa dla posiadaczy Quest 2, Oculus nie wprowadza obecnie tej funkcji do oryginalnego zestawu słuchawkowego Quest. Air Link jest również klasyfikowany jako funkcja eksperymentalna. Jeśli wygląda jak oryginalny link, użytkownicy mogą spodziewać się błędów związanych z uruchomieniem – ale przynajmniej to uruchomienie nastąpi nieco wcześniej niż oczekiwano.

READ  Jak usunąć swoje konto Gmail