Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NA ŻYWO: Igrzyska Wspólnoty Narodów, Akcja od dnia 9 w Birmingham

To wczesny początek dla Srebrnych Paproci, aby utrzymać swoje nadzieje na złoty medal podczas Igrzysk Wspólnoty Narodów w Birmingham w sobotni wieczór.

Dame Noeline Taurua zmierzy się z Jamajką w pierwszym półfinale o 9 rano czasu lokalnego (20:00 czasu nowozelandzkiego), Po stracie 10 bramek z Anglią w ostatnim meczu bilardowym.

Jamajka była niespodzianką w kwalifikacjach z drugiej grupy po niespodziewanym zwycięstwie nad Australią i ciężko byłoby usunąć Franza, który rzadko wyglądał, jakby przeszedł poza Anglię.

Whitney Sounis z Nowej Zelandii.

Mateusz Impey/Photosport

Whitney Sounis z Nowej Zelandii.

Nowa Zelandia zakończyła ósmy dzień z 41 medalami, w tym 17 złotymi. Dzięki strzałowi Toma Walsha zwycięstwo wyrównało zespół z rekordowym złotym rekordem w Auckland w 1990 roku.

Dzień 9 rozpoczyna się w Nowej Zelandii na kręgielni, a Catelyn Inch i Selena Goddard chcą zdobyć brąz w meczu z Malezją o 19:30.

Skoczek wzwyż Kelly O’Hagan i biegacz na 1500 m Sam Tanner ścigają się po medale w porannej sesji na torze, wyprzedzając Gold Coast Miotacze młotów 2018 Julia Ratcliffe i Nicole Bradley Idź po złoto wieczorem (6 rano NZT) wraz z 400 m przez płotki Portia Bing (6:30) i 5000 m biegaczem Jordi Beamish (7:10).

Złoci medaliści squasha, Joel King i Paul Cole, zmierzą się z Indiami o 1.15 o miejsce w finale debla mieszanego, Biała paproć w krykieta czeka trudny półfinał z Australią O 5 rano przed siatkarkami plażowymi Alice Zeeman i Shoną Polley, Bokser Uila Mau’u przygotowuje się do półfinałów ubiegać się o udział w konkursach o złote medale.

Kiwi w akcji w 9. dniu Igrzysk Wspólnoty Narodów w sobotę (razem z Nową Zelandią, *oznacza kwalifikacje):

kręgle-

19.30: mężowie kobiet (Catelyn Cal, Selena Goddard) Mecz o brązowy medal z Malezją

siatkówka-

20:00: runda półfinałowa – srebrna paproć przeciwko Jamajce

Nurkowanie-

21.05: 3 m przed skokiem, mężczyźni (Liam Kamień, Fraser Tavener)

lekkoatletyka

21.17: Finał skoku wzwyż kobiet (Kelly O’Hagan)

12.10: 1500 m, mężczyźni – finał (Sam Tanner)

zapasy-

21:30: Kwalifikacje, ćwierćfinały, półfinały i powtórki — kategoria do 76 kg Freestyle kobiet (Michelle Montague)Freestyle mężczyzn do 57 kg Obserwuj UlubioneFreestyle mężczyzn do 74 kg (Cole Hawkins)

Badminton-

10 po południu: Ćwierćfinały gry podwójnej mieszanej (Oliver Lydon-Davis, Annona Buck) przeciwko Singapurowi

Rytmiczna gimnastyka-

22.22: Klubowy finał (Hawana Hopman)

(niedziela 7 sierpnia)

dynia-

1.15: Półfinały gry podwójnej mieszanej (Paul Cole, Joel King) przeciwko Indiom

zapasy-

4 rano: Zawody medalowe — styl wolny, kobiety do 76 kg* (Michelle Montague)Styl dowolny, mężczyźni do 57 kg* Obserwuj UlubioneFreestyle mężczyzn do 74 kg* (Cole Hawkins)

krykiet-

5 rano: runda półfinałowa – biała paproć przeciwko Australii

Nurkowanie-

5.05 rano: Skok na 3 m, mężczyźni – finał* (Liam Kamień, Fraser Tavener)

lekkoatletyka

6 rano: Młot damski finał (Nicole Bradley, Julia Ratcliffe)

6.30: 400 m przez płotki, kobiety – finał (Portia Bing)

7.10 rano: 5000 m mężczyzn, finał (Jordy Beamish)

Siatkówka plażowa-

7 rano: Półfinały kobiet (Alice Zeeman, Shauna Polley) przeciwko Kanadzie

boks-

8.15: półfinały – waga superciężka męska 92+kg, oyella maw vs Delicious Urey (Anglia)

READ  Informacje o meczu na sobotę vs Lamar