Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NA ŻYWO: Chaos na M5, A30 i A38, gdy turyści wracają do domu

NA ŻYWO: Chaos na M5, A30 i A38, gdy turyści wracają do domu

Na naszych głównych drogach występują duże opóźnienia, ponieważ turyści wracają do domu po weekendzie wielkanocnym. Na autostradach M5, A38 i A30 w Devon i Kornwalii tworzą się kolejki.

Na autostradzie M5 zamknięty jest jeden pas ruchu i występują opóźnienia z powodu wypadku, w którym uczestniczyły dwa pojazdy na M5 w kierunku północnym od J28 A373 Honiton Road (Cullompton/obszar usług) do J27 A361 (Tiverton).

W innych miejscach jeden pas był zamknięty z powodu awarii pojazdu na obwodnicy A30 w kierunku zachodnim, pomiędzy usługami Okehampton i Meldon Junction. Ruch radzi sobie dobrze.


Na autostradzie A38 w kierunku wschodnim przed mostem Tamar w kierunku Devon tworzą się korki. Czas podróży 30 minut.

W poniedziałek świąteczny będziemy na bieżąco informować Cię o najświeższych informacjach o ruchu drogowym i podróżach.

Aktualizacje będą pojawiać się na naszym blogu poniżej:

Ruch na moście Tamar zostaje wznowiony

Ruch na moście Tamar i na autostradzie A38 w kierunku wschodnim wrócił do normy po wzmożonym ruchu w okresie świątecznym.

Klapa tylna M5 w pobliżu usług Exeter

Cofanie na M5 w Exeter Services (Zdjęcie: DevonAlert)

Na skrzyżowaniu 30 z autostrady M5 w pobliżu ronda Sandygate panuje duży ruch, a służby w Exeter są bardzo zajęte.

Kierowcy proszeni są o bezpieczną jazdę i, jeśli to możliwe, znalezienie alternatywnych tras.

Wszystkie pasy na obwodnicy Okehampton są otwarte

Wszystkie pasy na A30 są już otwarte po usunięciu niepełnosprawnego pojazdu na obwodnicy A30 w kierunku zachodnim, pomiędzy Okehampton i Meldon Junction.

Ruch wraca do normy na autostradzie M5 w pobliżu J28

Ruch wrócił do normy po wcześniejszym wypadku na M5 w kierunku północnym od J28 A373 Honiton Road (Cullompton/obszar usług) do J27 A361 (Tiverton).

READ  London Waterloo: Zakłócenia na kolei trwają do końca dnia

Duże opóźnienia na M5 w Somerset

Jeden pas ruchu został zamknięty na drodze M5 w pobliżu J27

Jeden pas został zamknięty po zderzeniu dwóch samochodów na M5 North. Powoduje opóźnienia na trasie J28 A373 Honiton Road z Cullompton/obszarem obsługi do J27 A361 i niedaleko Tiverton.

Powalone drzewo na A377

Na dole autostrady A377 pomiędzy Eggesford i Cholmley znajduje się drzewo. Marokańczyków poproszono, aby tam, gdzie to możliwe, znaleźli alternatywne trasy i zachowali ostrożność.

Zatrzymaj się i zacznij na M5

Pozostaje zatrzymany dla kierowców na M5 w kierunku północnym po tym, jak poprzedni wypadek w pobliżu Sedgemoor Services spowodował roszczenia do maksymalnie J21 A370 (Weston-super-mare). Zator na J24 (Bridgewater South).

Rzecznik National Highways powiedział: „Następuje korekta ruchu. Czujniki i kamery wskazują, że ruch wstrzymano około 11:50–23:05”.

Opóźnienie mostu Tamar

Na autostradzie A38 w kierunku wschodnim przed mostem Tamar Bridge prowadzącym do Devon nadal tworzą się korki. Czas podróży 35 minut.

Ograniczenie ruchu na M5

Ułatwiono ruch na M5 w kierunku północnym na J31 A38 w pobliżu zjazdu Okehampton.

Usunięto opóźnienia na A38

Opóźnienia na A38 zostały usunięte po usunięciu uszkodzonego pojazdu na autostradzie A38 w kierunku zachodnim przy rondzie Manadon w Plymouth.

Autostrada M5 w kierunku południowym zostaje ponownie otwarta

Autostrada M5 w kierunku południowym została ponownie otwarta. Jeden pojazd wymagał wcześniejszej wymiany opon, co spowodowało opóźnienia na trasie J19 A369 Martcombe Road (Portishead)–J20 B3133 Ettlingen Way (Clevedon).

To jest autostrada M5 kierująca się teraz na północ przy węźle 31

READ  Facebook pozwany za zbieranie danych osobowych w celu kierowania reklam | meta

Opóźnienie w Truro

Powolny ruch na Tregolls Road w centrum Truro, pomiędzy rondem Trafalgar i Tregurra Park and Ride. Czas podróży 10 minut.

Mapa ruchu M5 w Somerset

Opóźnienia na A30 Moncton

Autostrada A30 jest częściowo zablokowana w obu kierunkach, ruch jest utrudniony w wyniku wypadku, a zaangażowany samochód zatrzymał się w pobliżu Loubet.

Powrót do normalności w Exeter

Ruch na siedmiu światłach wrócił do normy na Alphington Road.

Opóźnienia M5

Autostrada M5 została częściowo zamknięta po wypadku w pobliżu Evesham. Strona internetowa monitorująca ruch Inrix potwierdziła, że ​​po wypadku o 11:50 na drodze M5 w kierunku północnym wystąpiły duże opóźnienia. Na głównej drodze w hrabstwie występują opóźnienia na trasie J8 z M50 oraz J7 i A44 w Worcester.

Jeden pas był również zamknięty ze względu na zmianę opony przez samochód na autostradzie M5 w kierunku południowym od J19 A369 Martcombe Road (Portishead) do J20 B3133 Ettlingen Way (Clevedon). Ruch radzi sobie dobrze.

Występują duże opóźnienia z powodu poprzedniego zdarzenia na M5 w kierunku północnym z Sedgemoor Services do J21 A370 (Weston-super-mare). Czujniki i kamery wskazują, że ruch ustał około 11:50–12:05.

Ruch M5 został wstrzymany w Somerset

Cały ruch został tymczasowo zawieszony i wstrzymany w związku z incydentem na M5 w kierunku północnym od Sedgemoor Services do J21 A370 (Weston-super-mare).

Czujniki i kamera wskazują, że ruch został zatrzymany około 11:50.

Sześć mil korków na A30

Firma National Highways potwierdziła, że ​​jeden pas ruchu na autostradzie A30 w kierunku wschodnim w pobliżu Okehampton został zamknięty po wcześniejszej awarii pojazdu.

Powiedzieli: „Jeden pas został zamknięty na autostradzie A30 w kierunku wschodnim w Devon, pomiędzy B3260 w Okehampton a A382 w Whiddon Down z powodu awarii pojazdu.

READ  Alstom: Produkcja w fabryce pociągów zostanie zatrzymana, a 3000 miejsc pracy będzie zagrożonych

„Policja jest na miejscu i zorganizowała akcję ratowniczą. Dojazd jest opóźniony o 45 minut ze względu na korek wynoszący sześć mil”.

Fani Exeter City ostrzegają podróżnych, aby uważali na opóźnienia

Wypadek w Okehampton spowodował poważne opóźnienia

Policja w Devon i Kornwalii potwierdziła, że ​​wypadek, który spowodował poważne opóźnienia na autostradzie A30 w pobliżu Okehampton, nie jest poważny.

Rzecznik sił zbrojnych powiedział, że podejrzany wypadek na autostradzie A30 w kierunku wschodnim, pomiędzy B3260 Exeter Road a A382, w rzeczywistości spowodował unieruchomienie pojazdu.

Dodali: „Na szczęście był to zepsuty samochód, a nie kolizja, ale spowodowała utrudnienia w ruchu w okolicy”.

Duże opóźnienia w Tamar Bridger

Opóźnienia w ruchu na moście Tamar

Na autostradzie A38 w kierunku wschodnim przy moście Tamar tworzą się korki. Czas podróży 20 minut.

Ruch A361

Powolny ruch na A361 w kierunku południowym przy Burner Bridge. Na terenie robót drogowych.

Ruch A30 w Kornwalii

Korki na A30 w kierunku wschodnim przed A39 (Carland Cross). Czas podróży 20 minut.

Powolny ruch na A30 w kierunku wschodnim na A3075/A390/B3277 (rondo Chiverton Cross). Czas podróży wynosi dziesięć minut.

Katastrofa samolotu A30 w Okehampton

Zgłoszenia o utrudnieniach w ruchu w wyniku wypadku na autostradzie A30 w kierunku wschodnim, pomiędzy B3260 Exeter Road (obsługi Okehampton, Okehampton) a A382 (Weedon Down, Weedon Down).

W Axminster sygnalizacja świetlna świeci się na czerwono

Ruch na moście Tamar w kierunku wschodnim

Dziś rano ruch na moście Tamar