Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mówi się, że Warriors przygotowują się do utraty Reese Walsh na rzecz Brisbane i zdobycia Charnsa Nichola-Klukstada.

Australijskie media podały, że Rhys Walsh wkrótce wymieni swoją koszulkę Warriors na koszulkę Bronco.

Darren England / AAP przez Photosport

Australijskie media podały, że Rhys Walsh wkrótce wymieni swoją koszulkę Warriors na koszulkę Bronco.

New Zealand Warriors przygotowują się do utraty gwiazdy Reece Walsh ze swoją byłą drużyną Brisbane, ale w zamian wraca Canberra Raider Charnze Nicoll-Klokstad, podały australijskie media.

The Daily Telegraph doniósł w Sydney we wtorek Ten 19-letni Walsh opuści Warriors pod koniec tego sezonu, podpisując kontrakt z Broncos w ciągu kilku dni.

The Telegraph donosi, że Oakland Nicole-Kluckstad został zwolniony z ostatniego roku jego umowy Raiders ze względów humanitarnych, aby powiązać go z jego macierzystym klubem Warriors od 2023 roku.

wojownicy

Prezes Warriors o decyzji o zwolnieniu trenera, po tym, jak nie zobowiązał się do przeniesienia do Nowej Zelandii.

Najeźdźcy uwolnili plecy, aby umożliwić 26-latkowi powrót do rodziny w Nowej Zelandii.

Nicoll-Klokstad podpisał kontrakt z Raiders po rozegraniu zaledwie siedmiu meczów pierwszej klasy w Warriors. Odegrał kluczową rolę w wyścigu Grand Final dla Canberry w 2019 roku i w tym samym roku zadebiutował w teście Kiwis.

Charnze Nicoll-Klokstad z Najeźdźców powraca do Wojowników.

Cameron Spencer / Getty Images

Charnze Nicoll-Klokstad z Najeźdźców powraca do Wojowników.

Walsh ma rok do zakończenia kontraktu z Warriors z opcją na jego korzyść na 2024. W kwietniu ubiegłego roku zapewnił sobie wcześniejsze zwolnienie z Broncos po tym, jak pierwotnie zgodził się dołączyć do zespołu Warriors od 2022 roku.

Genialny biegacz w piłce rozegrał 30 meczów dla Warriors i został powołany do składu Queensland State. Przegapił niedzielną wygraną Warriors’ Homecoming z West Tigers Po pozytywnym teście na Covid-19.

The Telegraph poinformował również, że Warriors zbliżają się do Andrew Webstera jako długoterminowego trenera klubu, który rozpocznie się w przyszłym sezonie.

Mówi się, że asystent Penrith Panthers jest celem numer jeden klubu, po spędzeniu dwóch sezonów jako asystent trenera Warriors.

Legenda klubu Stacey Jones przejęła w tym roku tymczasowe miejsce Nathana Browna.

Pożegnanie z Warriors w ten weekend, zajmując 13. miejsce w drabince NRL z pięcioma zwycięstwami i 11 porażkami. w 2022 roku.

READ  Czarne czapki po raz pierwszy zajmują czołowe miejsca w światowych rankingach krykieta