Mistrzostwa Świata FIFA U-19 Kobiet 2022 w Polsce – Dzień 1

Środa była pierwszym dniem Mistrzostw Świata FIFA U-19 Kobiet 2022 w Katowicach.

Szwajcaria vs Niemcy

Szwajcaria i Niemcy rozpoczęły turniej w Katowicach. Nie trwało długo, zanim reprezentacja Szwajcarii strzeliła pierwszego gola. Reprezentacja Szwajcarii nadal regularnie zdobywała punkty. Po 40 minutach wynik 8-0 był bardzo komfortowy. Ale z punktu widzenia Szwajcarii było lepiej – strzelili jeszcze osiem bramek w ostatniej tercji i wygrali mecz 16-0

Dostępne statystyki meczu tutaj.

Dania V Austria

Ta gra również zaczęła się o 10 rano. Dania wydawała się być bardziej dosadna w swoich akcjach, prowadząc po pierwszych 20 minutach prowadzenia 2:0. Austria, która miała tylko trzy tygodnie przygotowań, utrzymała dobry nastrój i próbowała strzelić pierwszego gola w tym turnieju. Ale tylko duńska drużyna znalazła siatkę i wygrała mecz 6-0.

Kanada vs Nowa Zelandia

Ta konfrontacja miała na celu stwierdzenie, że jest się najlepszą drużyną pozaeuropejską. Nowozelandczycy mieli lepszy start i strzelili pierwszego gola w meczu. Nie trzeba było długo czekać, aż Kanada odpowiedziała na to swoim pierwszym celem. Ale wtedy to Nowa Zelandia strzeliła sześć bramek z rzędu. Jednak Kanada zdołała odpowiedzieć jednym golem – ale to Nowa Zelandia wygrała 8-2.

Szwecja vs Norwegia

Szwecja nie traciła czasu i skuteczności po czterech minutach gry – pierwsze trzy gole strzelili w ciągu 68 sekund. Minęło dokładnie 30 minut gry, gdy Norwegia miała odpowiedź sama w sobie. ona była Frida Hatlim Kto strzelił pierwszego i jedynego gola dla Norwegii. Ostatecznie zwycięstwo Szwecji 19:1 było jasne.

Węgry vs Włochy

Podsumowanie tego meczu: Włochy zajęły pierwszy okres, aby przystosować się do poziomu międzynarodowego i to miało się stać Nora Lilofix Sam pokonał Włochy. Włochy były równym przeciwnikiem po pierwszej połowie, ale miały problemy z dominacją na 77. miejscu Węgier.Nora Lilovic strzeliła dziewięć (9+1) z 12 goli Węgier. To Węgry wygrały 12-8-

READ  Polska odwołuje mistrzostwa świata w szermierce z powodu dopuszczenia Rosjan i Białorusinów

Czechy vs Słowacja

Osiem goli w pierwszej tercji nie jest czymś, co widać w każdym meczu piłki nożnej. Bramki te rozłożyły się niemal równo, z nieco lepszym finiszem dla Czech, które po pierwszych 20 minutach objęły prowadzenie 5:3. Słowacja nie była w stanie zremisować meczu. To Czechy cały czas zapewniały prowadzenie. Ostatecznie wygrali 8-6.

Finlandia vs Polska

Polska dobrze zorganizowała swoją obronę w pierwszym okresie. Finlandii udało się kopać tylko dwa razy. Przez cały mecz ofensywne wysiłki Polski nie przyniosły efektów. To Finlandia odniosła zwycięstwo po 60 minutach, wygrywając 9-0. ona była Sophie Hamalainen Kto zebrał 4 (1 + 3) punktów strzelca.

Australia vs Łotwa

Łotwie udało się strzelić pierwszych pięć bramek w ostatnim meczu pierwszego dnia. Australia zdobyła dwie bramki w dziesięć minut. Ale Łotwa systematycznie poszerza swoją bramkę w czołówce po bramce. Po intensywnych 60 minutach Łotwa strzeliła 11 bramek, a Australia 2 na tablicy wyników.

Znajdź wszystkie powtórki meczów, skróty i wywiady z MFF kanał YouTube 1.