Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Microsoft sugeruje „ulepszone inwestycje” w Windows 11 dzięki Sun Valley 3

Podczas premiery systemu Windows 11 Microsoft zasygnalizował ponowne skupienie się na systemie operacyjnym, który wymyślił swoją nazwę. W ramach wysiłków zmierzających do zwiększenia popularności systemu Windows, Microsoft przeniósł części rozwoju systemu Windows pod kontrolę Panos Panay, a zespoły ds. doświadczenia programistów są teraz częścią podstawowego „zespołu Windows”.

Oryginalny duży system Windows został podzielony na wersje konsumenckie/korporacyjne, platforma Azure nie działała zgodnie z planem, a rozwój systemu Windows 10 spowolnił.

Windows pozostaje ważną częścią ekosystemu Microsoft, a firma teraz naciska na system Windows, aby ponownie wprowadzał innowacje w oprogramowaniu. To dlatego, że firma odnotowała ogromne zaangażowanie po pandemii, a wprowadzenie nowego systemu operacyjnego nastąpiło po gwałtownym wzroście rynku komputerów zdalnych.

Jeszcze w tym roku Microsoft zacznie go wdrażać Wersja 22H2 lub Sun Valley 2. Ta aktualizacja będzie podobna do corocznej aktualizacji systemu Windows 10. Innymi słowy, nie należy spodziewać się dużych nowych funkcji ani innowacji dla platformy, ale wygląda na to, że firma pracuje nad kolejną dużą aktualizacją systemu operacyjnego.

Widzieliśmy już odniesienia do „Wersji 23H2” w dokumentach Microsoft, a drugie odniesienie do „Sun Valley 3” lub „SV3” pojawiło się teraz w Microsoft Webcast.

Okna 11 Słoneczna Dolina 3

Jak widać na powyższym zrzucie ekranu, notatki PowerPoint Live wspominają o „kolejnym kroku dla duplikatów inwestycji SV3”, potwierdzając nasze spekulacje, że firma nie planuje obecnie porzucić kryptonimu Sun Valley.

Odnosi się to do „replikacji inwestycji” w Windows 11, a te „rafinowane” inwestycje ożywają w wersji zapoznawczej Copper / 23H2 w drugiej połowie 2022 r., ponieważ Microsoft spodziewa się rozpocząć testowanie głównych zmian od następnego duże wydanie.

Po tym, jak Microsoft zaczął wysyłać do kanału Beta, niejawni testerzy systemu Windows mieli nadzieję dowiedzieć się więcej o planach testowania kolejnej gałęzi rozwojowej systemu Windows 11 na prawdziwym sprzęcie i chociaż firma nie potwierdza w tej chwili niczego publicznie, jest to coś, z czym przygotowanie wewnętrzne.

READ  WhatsApp na iOS opracowuje ankiety do czatów grupowych i podglądu permalinków w wersji na komputery stacjonarne

Czego można się spodziewać w Sun Valley 3 na Windows 11

Jest za wcześnie, aby mówić o nowych funkcjach, które pojawią się w przyszłym roku, ale Sun Valley 3 prawdopodobnie usunie niedociągnięcia w nowym pasku zadań i tablecie. Jak zapewne wiecie, Windows 11 nie ma pełnego paska zadań ani trybu tabletu, ale to może się zmienić w przyszłym roku.

Uważa się, że Microsoft pracuje nad poważnymi ulepszeniami paska zadań i trybu tabletu, a zmiany te mają zostać wprowadzone w przyszłym roku.

A tymczasem, co sądzisz o ponownej inwestycji Microsoftu w komputerowy system operacyjny z Windows 11? Daj nam znać w komentarzach poniżej!