Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

watchOS 9: Oto, co wiemy do tej pory o nowych funkcjach, obsługiwanych urządzeniach i nie tylko

Teraz to WWDC 2022 zostało oficjalnie ogłoszonePrzygotowujemy się do wydania watchOS 9. Będzie to kolejne ważne wydanie platformy oprogramowania Apple dla Apple Watch. Poniżej przedstawiamy podsumowanie wszystkich najnowszych plotek i prognoz dotyczących watchOS 9 w tym roku, w tym nowych funkcji, informacji o wydaniu i nie tylko.

Kiedy zostanie ogłoszony system watchOS 9?

watchOS 9 zostanie prawdopodobnie ogłoszony 6 czerwca, podczas przemówienia WWDC 2022. Wydarzenie będzie dostępne online, chociaż niektórzy studenci i programiści będą mogli osobiście wziąć udział w przemówieniu w Apple Park.

Po ogłoszeniu Apple będzie testować system operacyjny przez kilka miesięcy, aż zostanie udostępniony wszystkim użytkownikom około września, tak jak robiła to firma przez ostatnie lata.

Urządzenia obsługiwane przez WatchOS 9

Jednym z największych pytań, jakie ludzie zadają każdego roku, jest to, czy Apple zrezygnuje ze wsparcia dla starszych modeli Apple Watch. Wraz z wydaniem watchOS 8 w zeszłym roku, Apple zachowało kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami obsługiwanymi przez watchOS 7, chociaż wiele funkcji jest ograniczonych.

Plotki sugerują, że Apple może w końcu wycofać Apple Watch Series 3 ze swojej oferty, watchOS 9 prawdopodobnie będzie najnowszą aktualizacją smartwatcha na 2017 rok. Powodem, dla którego Apple może przetrwać kolejny rok, jest jego rozsądna cena i kompatybilność z Apple Fitness+. Oto lista urządzeń, które powinny obsługiwać watchOS 9:

 • Seria zegarków Apple 7
 • Seria zegarków Apple 6
 • Zegarek Apple SE
 • Apple Watch Series 5
 • Apple Watch Series 4
 • Apple Watch Series 3

Nowe funkcje w watchOS 9

Chociaż niewiele wiadomo o watchOS 9, BloombergMark Gorman daje kilka ciekawostek na temat tego, czego można się spodziewać po watchOS w tym roku dzięki plotkom o Apple Watch Series 8. Oto niektóre z funkcji, których powinniśmy się spodziewać w następnym systemie operacyjnym Apple Watch, jak opublikowano pod adresem zatrudnienie wiadomości:

 • wykrywanie obciążenia migotaniem przedsionków, czyli możliwość monitorowania, jak często użytkownik ma migotanie przedsionków w danym okresie;
 • Tryb niskiego zużycia energii, który współpracuje z aplikacjami i funkcjami, rozszerza się po przełączeniu rezerwy mocy;
 • Połączenie satelitarne do wysyłania powiadomień SMS i SOS do służb ratunkowych, gdy jesteś z dala od połączenia komórkowego;
 • nowa funkcja śledzenia snu;
 • Nowe funkcje śledzenia zdrowia kobiet i leków w aplikacji Zdrowie;
 • nowe ćwiczenia
 • Nowe i odnowione tarcze zegarków.
READ  Rzuć światło na to, jak rozpuszczalniki poprawiają wydajność — ScienceDaily

Weź 9to5Mac

Ukryte funkcje zdrowotne Apple Watch

Spodziewamy się, że więcej szczegółów na temat watchOS 9 pojawi się w miarę zbliżania się do WWDC 2022, które rozpoczyna się 6 czerwca. Tymczasem wygląda na to, że watchOS 9 może być ciekawym ulepszeniem, ponieważ Apple skupia się na większych ekranach z lepszym śledzeniem kondycji.

Co chciałbyś zobaczyć w watchOS 9? Co znajduje się na górze Twojej listy życzeń? Daj nam znać w komentarzach.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple: