Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cliffhanger Ending przygotowuje sequel Horizon Forbidden West, mówi Guerrilla

Horizon Forbidden West nie będzie ostatnią odsłoną serii. Jego zakończenie na klifie wskazuje na ten los, co zostało potwierdzone przez dewelopera Guerrilla Games.

rozmawiać z VG247 W niedawnym wywiadzie dyrektor kreatywny Mathijs de Jonge stwierdził, że podobnie jak Horizon Zero Dawn pozostawił wątki fabularne w sequelu, Horizon Forbidden West jest również kolejnym wpisem w serii.

„Horyzont tak naprawdę dotyczy tajemnicy. Każda z naszych opowieści dotyczy odkrywania tajemnic zarówno w starożytnym świecie, jak i w teraźniejszości, kiedy toczy się gra” – wyjaśnił De Jong.

„W rzeczywistości istnieje wiele wcześniejszych historii, które możemy wykorzystać do opracowania nowych historii i tworzenia nowych łamigłówek, niż już stworzyliśmy.

„I rzeczywiście, ta gra kończy się kolejnym wielkim klifem, ponieważ ponownie przygotowujemy kilka rzeczy do następnej gry”.

To tutaj Guerrilla Games zaczęło wyobrażać sobie swoją trzecią grę Horizon, zaledwie dwa miesiące po wydaniu Horizon Forbidden West.

Należy zauważyć, że wydawca Sony Interactive Entertainment (przez VGCZadaniem Guerrilla Games było zaplanowanie trylogii gier Horizon. W tym samym raporcie stwierdzono również, że deweloper rozpoczął prace nad Horizon Forbidden West „niedługo po” premierze Horizon Zero Dawn.

Kolejna gra Horizon powinna ujrzeć światło dzienne najpóźniej w lutym 2027 roku na PlayStation 5. Można się jednak spodziewać, że Guerrilla nie spieszy się z grą. Na przykład Horizon Forbidden West mogło wystartować kilka miesięcy temu, gdyby Guerrilla Games zmusiło swoich pracowników do rozpoczęcia grindu. To jednak „To rzadko się zdarza” W grach wojennych gangów.

Horizon Forbidden West jest teraz dostępny zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5. Właściciele wersji poprzedniej generacji mają możliwość bezpłatnego uaktualnienia do wersji obecnej generacji.