Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Microsoft musiał użyć zestawów deweloperskich Xbox, aby uruchomić cykl „Halo Infinite”

Nawet Microsoft odczuwa ciągłe mrowienie brak xbox. Kotaku Uwagi Microsoft Schronienie Aby użyć zestawów deweloperskich Xbox Series X (nie pokazano) do uruchomienia pierwszej dużej grupy nieskończona aura Turniej Halo’ Raleigh Major Championship Series w ten weekend. Firma po prostu nie mogła znaleźć wystarczającej liczby konsol do sprzedaży detalicznej – „Brak w globalnym łańcuchu dostaw jest prawdziwy” – powiedział Tahir Hasanjikic, lider e-sportu 343 Industries.

Hasandjekic dodał, że zestawy deweloperskie są „funkcjonalnie identyczne” ze standardowymi konsolami i będą działać w tym trybie. Nie wyglądają dokładnie tak samo, ale konkurenci nie powinni dostrzegać różnic w stosunku do systemów, które mają u siebie.

Ironia jest poważna, ale to również podkreśla dotkliwość niedoboru konsoli rok po roku Xbox Xbox X pojawił się po raz pierwszy. Nadal trudno jest kupić urządzenie między spekulantami i Brak chipów w całej branżyMicrosoft niekoniecznie ma uprzywilejowany dostęp do własnych urządzeń. Powiedziawszy to, firma prawdopodobnie nie chce przyzwyczajać się do korzystania z modułów programistycznych. Nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby Microsoft zapewnił, że mecze HCS w przyszłości będą opierać się na zakupionych w sklepach systemach Xbox, choćby po to, by poprawić swój publiczny wizerunek.

READ  To Twoja szansa na zakup tego niezwykle rzadkiego obiektywu Canon 1200 mm f/5,6L