Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rendery HD iQOO Neo5s oferują bliższe spojrzenie na nadchodzące urządzenie

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, vivo zaprezentuje iQOO Neo5, prawdopodobnie wraz z iQOO Neo5 SE 20 grudnia. Firma już zdradziła przynajmniej część projektu nadchodzącego telefonu, ale teraz zyskujemy lepszy wygląd pod kilkoma kątami, dzięki uprzejmości renomowanej Digital Chat Station na Weibo.


iQOO Neo5s prezenty
iQOO Neo5s prezenty

iQOO Neo5s prezenty

Programy są w jakości HD i wyglądają bardzo oficjalnie i dobrze pasują do oficjalnych zwiastunów, które są już dostępne. Bardziej szczegółowo poznajemy płaski panel przedni i jego perforację do selfie, choć wciąż możemy tylko domyślać się niektórych z jego ciekawszych aspektów, jak sugerują przecieki i zwiastuny, a mianowicie czułość na nacisk i chip wyświetlacza dedykowany do pewnego rodzaju obsługi ramek . Sam panel ma być 6,56-calowym modułem OLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz.

O ile nam obecnie wiadomo, jedną z trzech strzelanek z tyłu iQOO Neo5s jest 48-megapikselowa jednostka Sony IMX598, prawdopodobnie z OIS na pokładzie, z napisem obok wyspy aparatu. Uważamy również, że iQOO Neo5 będzie zasilany przez Snapdragon 888 i będzie ładować do 66W. Oba punkty zostały również wymienione przez stację czatu cyfrowego. To i fakt, że telefon ma być dostarczany z nowym OriginOS Ocean opartym na Androidzie 12.

Urządzenia testowe iQOO Neo5s (fot. Weibo)
Urządzenia testowe iQOO Neo5s (fot. Weibo)
Urządzenia testowe iQOO Neo5s (fot. Weibo)

Teasery iQOO Neo5s (Zdjęcie: Weibo)

Na koniec wspomniano również, że iQOO Neo5 będą miały świetne wnętrza rozpraszające ciepło, wykonane z materiałów ziem rzadkich. To też nie jest nowa reklama, ponieważ poprzednie zwiastuny wskazywały na coś podobnego. Na więcej szczegółów będziemy jednak musieli poczekać kilka godzin.

Źródło (w języku chińskim)

READ  Stan Chudnovsky, prezes Facebook Messenger, mówi o postępach w interoperacyjności