Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

WhatsApp Web, aby uzyskać nową funkcję prywatności „Moje kontakty z wyjątkiem”

WhatsApp wprowadza nową aktualizację swojego klienta stacjonarnego, która wprowadzi nowe funkcje prywatności. Aktualizacja wkrótce umożliwi użytkownikom ukrycie ich ostatnio widzianych i profilowych zdjęć przed określonymi kontaktami.

Według raportu z WABetaInformacjaNowe ustawienia prywatności pozwolą użytkownikom wybrać opcję „Moje kontakty z wyjątkiem” w aplikacji internetowej/komputerowej WhatsApp. Ta funkcja pozwala ukryć informacje o ostatnio oglądanych, sekcjach i zdjęciach profilowych przed określonymi kontaktami. Obecna wersja pozwala tylko ustawić informacje o statusie na „Wszyscy”, „Moje kontakty” i „Nikt”.

Użytkownicy wkrótce otrzymają sekcję „Moje kontakty z wyjątkiem…” w swoich ustawieniach prywatności. (Źródło zdjęcia: WABetaInfo)

Aktualizacja, wersja 2.2149.1, ma zostać wydana zaraz po uruchomieniu tej samej funkcjonalności Android beta i Jabłko iOS beta.

Raport stwierdza również, że beta-testerzy nie widzą i nie wybierają „Moich kontaktów oprócz…” w WhatsApp Web/Desktop, nawet jeśli ta funkcja jest już włączona na ich koncie WhatsApp. W obecnej formie nie ma żadnych szczegółów dotyczących okna wydania.

W związku z tym WhatsApp testuje plik Nowy interfejs aparatu w aplikacji na Androida urządzenia. Dzięki zmianie położenia skrótu Flash i przeprojektowaniu przycisku użytkownicy wkrótce będą mogli zobaczyć więcej fotografowanego obiektu. Firma testuje również nową funkcję, która pozwoli administratorom grup usuwać wiadomości wysłane przez innych członków lub przez nich samych.

READ  Najlepsza oferta VPN: 3 miesiące za darmo z prywatnym dostępem do Internetu