Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Microsoft dodaje funkcje Androida 13 do Windows 11

Microsoft planuje dodać funkcje z Androida 13 do Windows 11 w ramach przyszłej mapy drogowej — część ruchu polegającego na dodaniu większej liczby elementów Androida do systemu operacyjnego.

Funkcje są wymienione jako część Aktualizacja programisty systemu Windows 11, w którym Microsoft obiecał również ulepszenia dotyczące przesyłania plików, skrótów, funkcji Picture-in-Picture i domyślnie dostępu do sieci lokalnej. Wynika to z ostatniej aktualizacji, która zawierała między innymi ulepszenia Eksploracji plików.

Android 13 to najnowszy publicznie dostępny system operacyjny dla użytkowników telefonów Pixel. według magazyn komputerowyJest to aktualizacja iteracyjna, która opiera się na systemie Android 12 i zawiera między innymi „bardziej szczegółowe materiały do ​​tworzenia, wygodne narzędzia do wielozadaniowości oraz zgodność z Chromebookami i tabletami Google”.

Plan działania systemu Windows 11 obejmuje obsługę funkcji systemu Android 13.

Android 13 został wydany na początku tego miesiąca i jest obecnie ograniczony do telefonów z serii Pixel firmy Google. System operacyjny powinien być dostępny na innych urządzeniach jeszcze w tym roku.

Kompatybilność z aplikacjami na Androida była jedną z funkcji reklamowanych w systemie Windows 11, gdy została po raz pierwszy ujawniona w zeszłym roku, chociaż nie była dostępna w momencie premiery. Mogą pracować dzięki kompilatorowi „Intel Bridge”, który pomaga im pracować na systemach x86. Dodanie funkcji Androida 13 powinno jeszcze bardziej pogłębić tę integrację.

Windows 11 to najnowszy z linii systemów operacyjnych firmy Microsoft, oferujący takie funkcje, jak Auto HDR, nowy projekt, układy przyciągania, tryb tabletu i inne.

W końcu byliśmy świetni w Windows 11, pisząc w naszej recenzji: „Windows 11 wygląda świetnie, ale na tym kończy się ekscytacja. Nie ma od razu widocznych ulepszeń w grach i nie jest jasne, kiedy zobaczymy Zbieranie dopasowanych wyników W przybliżeniu, a fakt, że niektóre funkcje, takie jak zaktualizowany sklep Microsoft Store, wkrótce trafią do systemu Windows 10, nie ma zachęty do pośpiechu i aktualizacji w tej chwili”.

READ  Jeff Blackburn wraca do Amazona jako najpotężniejsza osoba w firmie w Hollywood

Windows 11 jest już dostępny.

Kat Bailey jest starszym redaktorem wiadomości IGN, a także współprowadzącą czat głosowy Nintendo. Masz wskazówkę? Wyślij jej bezpośrednią wiadomość na the_katbot.