Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Matt Hancock zajmuje trzecie miejsce w Jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd!  Jill Scott zostaje koronowana na Królową Dżungli  Wiadomości Entów i Sztuki

Matt Hancock zajmuje trzecie miejsce w Jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd! Jill Scott zostaje koronowana na Królową Dżungli Wiadomości Entów i Sztuki

Matt Hancock zajął trzecie miejsce w Jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd! Po kontrowersyjnym zapisie na show.

Była lwica Jill Scott została koronowana na Królową Dżungli, wicemistrzem Hollyoaks, Owenem Warnerem.

Kiedy Hancock po raz pierwszy przybył na obóz jako zaskakująco spóźniony, publiczność początkowo była zszokowana swoim oburzeniem z powodu tego, jak radził sobie z pandemią COVID i głosowała za tym, aby ukończył sześć „Bushtucker Trials” z rzędu.

w jednej pętli, Poseł do parlamentu West Suffolk Przyznał, że „zgrzeszył” będąc ministrem zdrowia i powiedział, że wziął udział w konkursie w poszukiwaniu „przebaczenia”.

W czerwcu 2021 roku został zmuszony do rezygnacji Borisa JohnsonaGabinet po złamaniu zasad dystansu społecznego w związku z pandemią, nawiązując kontakt w swoim gabinecie ministerialnym z doradcą Giną Coladangelo.

Po 18 dniach spędzonych w australijskim buszu został zawieszony w Parlamencie Konserwatywnym i skrytykowany przez kolegów, w tym Rishiego Sunaka.

mistrz Hancocka Przyznał, że nie jest dumny ze swoich czynów, ale podczas przesłuchania przez kolegów z obozu upierali się, że to dlatego, że „zakochał się”.

Podczas gdy niektórzy z jego kolegów zdobyli dla niego akceptację, jego pojawienie się w reality show rozgniewało innych.

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać łatwo dostępny odtwarzacz wideo

Dziennikarka Charlene White, której ciotka zmarła na COVID podczas pandemii, rzuca wyzwanie panu Hancockowi

Czytaj więcej:
„Przepraszam, nie przerwałem”: jestem kolegą z obozu celebrytów, Ashoy Matt Hancock, na temat COVID

W drugim tygodniu targów grupa kampanii COVID Nad obozem podniesiono dziewięciometrowy (30 stóp) sztandar protestacyjny Pan Hancock żąda, żeby poszedł.

Protest grupy 38 Degrees, która współpracuje z COVID-19 dla rodzin pogrążonych w żałobie na rzecz sprawiedliwości w Wielkiej Brytanii, nastąpił po tym, jak tysiące ludzi podpisało petycję domagającą się, aby ITV unieważniła decyzję o włączeniu pana Hancocka do programu, za opłatą w wysokości do 100 000 funtów kwiat. 400 000.

READ  Leon Vitale, współpracownik Stanleya Kubricka i aktor Barry Lyndon, umiera w wieku 74 lat | Kino

„Jesteśmy normalnymi ludźmi”

Pan Hancock zdał sobie sprawę, że jego pojawienie się w programie było „kontrowersyjne” podczas wywiadu wyjściowego z prezenterami Antem i Decem.

„Wiem, że moje przybycie tutaj było kontrowersyjne, wiem, że niektórzy mówili, że osoby na twoim miejscu nie powinny stawiać się w kłopotliwych sytuacjach” – powiedział poseł.

„Ale wszyscy jesteśmy ludźmi i wszyscy przez to przechodzimy”.

Jesteśmy normalnymi ludźmi – podkreślił.

Pan Hancock pochwalił swoich kolegów z obozu za zachowanie „naprawdę dojrzałe” podczas „przesłuchań” podczas jego pobytu na posterunku.

Jill Scott.  Fot: ITV
obrazek:
Jill Scott. Fot: ITV

Przed udaniem się do lasu była angielska piłkarz i zwyciężczyni Euro 2022 Jill Scott powiedziała, że ​​„nie ma mowy”, by dotarła do finału, ale publiczność kochała ją za jej rozsądną postawę, pokorę, pozytywne nastawienie i wrażliwość. . to zabawne.