Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Chris Moyles i Sue Cleaver z I’m A Celebrity prezentują chude ramki, pozując do sesji zdjęciowej

Chris Moyles i Sue Cleaver pokazali swoje szczupłe sylwetki, pozując do olśniewającej sesji zdjęciowej podczas niedzielnego finału Jestem gwiazdą.

59-letnia gwiazda Coronation Street udostępniła na Instagramie przyjacielskie zdjęcie z 48-letnim DJ-em, po tygodniach żywienia się ryżem, fasolą i racjonowanym mięsem.

Chris niedawno ujawnił, że stracił półtora kamienia podczas trzytygodniowego pobytu w lesie, po wcześniejszym rzuceniu pięcioma kamieniami.

WYGLĄDAJ DOBRZE: Celebryci Chris Moyles i Sue Cleaver pokazali swoje szczupłe sylwetki, pozując do zdjęć podczas niedzielnego finału

Sue, która ma cukrzycę typu 2, straciła w przeszłości trzy kamienie, przechodząc z rozmiaru 16 do rozmiaru 12.

W swoim podpisie Sue żartobliwie napisała: „Dwie piłki Sue i jedna gwiazda Chris [heart emojis]ich nieudanych prób w całej serii.

Pojawia się po tym, jak Chris ujawnił, że schudł 1,5 kamienia w ciągu trzech tygodni spędzonych w australijskiej dżungli, występując w programie Jestem gwiazdą, zabierz mnie stąd!.

Prezenter radiowy powiedział w wywiadzie dla programu śniadaniowego Radia X w piątek, że ma „najniższą wagę od czasów szkoły”.

Wspaniały!  Chris niedawno ujawnił, że stracił półtora kamienia podczas trzytygodniowego pobytu w lesie, po wcześniejszym rzuceniu pięcioma kamieniami (na zdjęciu w 2006 r.)

Teraz: Chris został sfotografowany w czwartek

Wspaniały! Chris niedawno ujawnił, że stracił półtora kamienia podczas trzytygodniowego pobytu w lesie, wcześniej rzucając pięcioma kamieniami (na zdjęciu, po lewej, w 2006 r.)

Chris wcześniej trafił na pierwsze strony gazet, kiedy stracił sześć kamieni w ciągu ponad pięciu lat, zmieniając swój niezdrowy styl życia.

Mówiąc o swojej nowej postaci, powiedział: „Na początku jesteś ważony, a potem pierwszą rzeczą, którą robisz, gdy wychodzisz, jest upewnienie się, że nie zgubisz fabuły. Tak, schudłem – straciłem półtora kamienia.

Nie wiem, czy możesz stwierdzić, czy zdejmuję koszulę, ale wydaje się, że jest płaska od moich piersi do samego końca. To najniższa waga od czasów szkoły! „

Jill Scott przypieczętowała zwycięstwo w niedzielę wieczorem po pokonaniu 44-letniego polityka Matta Hancocka i 23-letniego aktora Hollyoaks, Owena Warnera, w wielkim finale programu ITV.

Była lwica, lat 35, była oszołomiona po tym, jak została koronowana na Królową Dżungli, pokonując Owena na pozycji, gdy został mianowany wicemistrzem.

Po pogratulowaniu byłemu pomocnikowi zwycięstwa, Mike Tindall uczynił zaszczyt, umieszczając kwiecistą koronę na głowie Jill, która triumfalnie usiadła na drewnianym tronie, zanim objęła swojego narzeczonego na moście.

Po jej koronacji, po głosowaniu 12 milionów widzów, wzruszona Jill, która zalała się łzami, powiedziała: „Nie mogę w to uwierzyć”. Nie mogę w to uwierzyć. Myślę, że byłbym winny mojej babci dużo pieniędzy za 12 milionów głosów! Uważam, że nie powinno być jednego zwycięzcy, wszyscy jesteśmy zwycięzcami.

Przed momentem koronacji Jill powiedziała, że ​​jest szczęśliwa mogąc usiąść ze swoim najlepszym przyjacielem, Owenem, po tym, jak para połączyła się podczas ich występu w serialu.

Wstrząśnięty: Jill pobiegła po zwycięstwo w niedzielę wieczorem, gdy była lwica została koronowana na Królową Dżungli

Wstrząśnięty: Jill pobiegła po zwycięstwo w niedzielę wieczorem, gdy była lwica została koronowana na Królową Dżungli

Powiedziała: „Jeśli Owen wygra Króla Dżungli lub jeśli ja kiedykolwiek wygram Królową Dżungli, nie ma nikogo, z kim wolałabym usiąść, więc niezależnie od tego dzisiejszy dzień będzie wspaniały”.

Lwica powiedziała, że ​​przez całą swoją karierę była częścią zespołu, który dobrze przygotował ją do życia w dżungli.

„Zawsze powtarzam, że właśnie dlatego dzieci muszą ćwiczyć, nie chodzi o uczestnictwo na najwyższym poziomie ani nic w tym stylu. Tego uczysz się poprzez sport, wygrywając, przegrywając, ciężko pracując, aby być dobrym człowiekiem i nie wiedząc, jak idziesz reagować na szczury i wysokość, ale posiadanie tych wszystkich facetów grających w świetnych drużynach przygotowało mnie naprawdę dobrze do dżungli” – wyjaśniła.

READ  Gwiazdy Love Island zbierają się, aby świętować urodziny Taszy Gauri – ale Luca i Gemma są nieobecni

Starała się zachowywać jak najlepiej w lesie, wiedząc, że jej rodzina w domu będzie oglądać, mówiąc: „Na początku próbowałam to stonować, ponieważ byłam jak Jill, żyjesz w ITV, twoja babcia ogląda, twoi siostrzeńcy , twoja siostrzenica, ale wtedy po prostu zapomniałeś, że byłeś w programie telewizyjnym.

Była jedyną kobietą, która przebywała w obozie przez osiem dni, ale mówi, że nie musiała trzymać w ryzach takich osób jak Matt Hancock i Mike Tindall.

„Nie myślałam o tym w ten sposób” — powiedziała Gail Antowi i Decowi. Byli bardzo przychylni. Oczywiście i tak jestem trochę chłopczycą, gram w piłkę nożną. Nie mówili: „Och, usiądź, a ja przyniosę kłody”, nadal musiałem przynieść wodę, kłody i królika posprzątać. Nie, nigdy się tak nie czułem.

Spotkała narzeczonego, Shelly Onette, na Czerwonym Moście, który mocno przytulił bohatera po tym, jak narzeczeni byli razem ponad miesiąc.

zwycięzca! 35-letnia gwiazda sportu pokonała 44-letniego polityka Matta Hancocka i 23-letniego aktora Hollyoaks Owena Warnera w wielkim finale w niedzielę wieczorem po tym, jak przeżyła 23 dni w australijskim obozie.