Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Martwię się, że moje dzieci będą prześladowane w szkole, ponieważ jest mi gorąco”.

„Martwię się, że moje dzieci będą prześladowane w szkole, ponieważ jest mi gorąco”.

Była australijska panna młoda, która wyszła za mąż od pierwszego wejrzenia, Susie Bradley, obawia się, że jej dzieci będą prześladowane w szkole za to, że mają „gorącą mamę” – a teraz musi stawić czoła okrutnym trollom

Susie Bradley z MAFS reaguje na wiadomości, które otrzymuje w Internecie

Australijska panna młoda, poślubiona od pierwszego wejrzenia, Susie Bradley, była bezlitośnie trollowana komentarzami na temat jej wyglądu.

Była gwiazda MAFS, która wystąpiła w sezonie 2019 popularnego programu randkowego, udostępniła niedawno sarkastyczny klip, na którym smutno wpatruje się w kamerę, opatrzony zabawnym podpisem: „Zdaję sobie sprawę, że moje dzieci będą z tego powodu prześladowane. ” Mieć gorącą matkę.

Następnie 31-letnia Susie poradziła swoim obserwującym, że oni również mogą mieć „ten sam problem”, jeśli udają się do jej kliniki kosmetyków do wstrzykiwań w Brisbane. Chociaż wiele osób uważało humorystyczne podejście australijskiej matki dwójki dzieci do marketingu za „zabawne”, Susie również musiała radzić sobie z wieloma ostrymi komentarzami.

Wielu uznało klip z przymrużeniem oka za „zabawny” (Instagramie)
Od tego czasu odpowiedziała na kilka obelg(Instagramie)

Na szczęście kosmetyczka nie pozwoliła, aby molestowanie ją złamało ani trochę i teraz w sprytnym filmie uzupełniającym wyśmiewała niektóre z bardziej przyczepnych wiadomości w odpowiedzi na sprośne drwiny, takie jak: „Jest o wiele piękniejszych kobiet od ciebie które też mają mózgi” i „Właśnie otworzyłem: „Przeczytałem tę historię i zobaczyłem zdjęcie, jak ona naprawdę wygląda, i że jej dzieciom nic się nie stanie”.

Z niewzruszoną postawą urocza matka, posługująca się pseudonimem @thesusiepearlclinic, roześmiała się, czytając lawinę obelg. Zwracając się do swoich obserwujących, Suzy powiedziała: „Wiecie, jak kiedyś napisałam tę historię, żartując, że moje dzieci cierpią w szkole, ponieważ jestem taka seksowna? Zresztą pojawiło się wiele cholernych komentarzy psychologicznych”. I myślę, że czytanie memów jest zabawne, wiesz, jak Jimmy Kimmel, więc zróbmy to.

READ  Canal + nabywa większościowy pakiet udziałów w SPI International

Odpowiadając trollowi, który oświadczył: „Jest prezesem własnego fanklubu i na pewno nie jest seksowna”, Suzy zaśmiała się: „Jeśli nie możesz kochać siebie, kogo możesz kochać?” Odpowiadając innej osobie, która twierdziła: „Widziałam ją na lotnisku w Brisbane, wygląda, jakby można ją było wziąć za bramkę”, pozornie niewzruszona Susie pomyślała: „Zastanawiam się, czy to jest ten dzień, w którym się ubrałam”.

Susie, matka dwójki dzieci, ma nadzieję na powiększenie rodziny(Instagramie)

Susie, uczestniczka reality show, która została snajperką, ma dziewięcioletnią córkę Bebe z poprzedniego związku, a także trzyletniego syna Leona z narzeczonym gwiazdą NRL Toddem Carneyem. W tym miesiącu Suzy i Todd ponownie ogłosili swoje zaręczyny, po odwołaniu pierwszego zaręczyn w 2022 roku.

Po pojednaniu w maju 2023 r. gołąbki mają teraz nadzieję na stosunkowo krótkie oczekiwanie na zmiany i z niecierpliwością nie mogą się doczekać powiększenia swojej małej rodziny. Otwarcie podczas niedawnego wywiadu z codzienna poczta z Australii, „Chcemy jeszcze dwójki dzieci. Mamy więc nadzieję, że wszystko się ułoży. Jesteśmy zapracowanymi ludźmi. Lubimy się bawić” – ujawniła Brody Susie.