Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kim są finaliści brytyjskiego programu „Mam talent”?  Pierwsze dwa akty zakończyły się zaciętym półfinałem

Kim są finaliści brytyjskiego programu „Mam talent”? Pierwsze dwa akty zakończyły się zaciętym półfinałem

Brytyjski program Mam Talent rozpoczął swój półfinał w poniedziałkowy wieczór szeregiem występów dla szczęśliwców, którzy zakwalifikowali się do finałowych etapów konkursu.

Brytyjski program Mam Talent rozpoczął swój półfinał w poniedziałkowy wieczór szeregiem występów dla szczęśliwców, którzy zakwalifikowali się do finałowych etapów konkursu.

Wraz z rozpoczęciem półfinału brytyjski program „Mam Talent” ujawnił pierwszych finalistów.

Ant McPartlin i Dick Donnelly byli pod ręką, aby zaprezentować na żywo półfinały, a szczęśliwi aktorzy, którzy przeszli przez występy, mieli kolejną szansę, aby zaimponować widzom w kraju i jurorom.

Simon Cowell, Bruno Tonioli, Alesha Dixon i Amanda Holden byli obecni, aby oceniać występy, a kolejni występowali na słynnej scenie, aby udowodnić, że mają wszystko, czego potrzeba, aby rywalizować o szansę na zdobycie miejsca w Royal Variety. wydajność.

Ktokolwiek wygra finał programu na żywo, który odbędzie się w niedzielę, wygra miejsce w upragnionym programie rozrywkowym – w którym zawsze bierze udział członek rodziny królewskiej – a także aż 250 000 funtów na czas przygotowań programu do zakończyć swoją 17. serię. seria.

Zaczęto ogłaszać finalistów – oto, kto w niedzielę ma szansę zgarnąć do domu główną nagrodę.

Niewinny Masuki

Innocenty wygrał pierwszy półfinał

Innocenty był pod wrażeniem swojego niesamowitego występu na przesłuchaniach, a półfinały również zostały dobrze przyjęte. Oceniając występ, jeden z fanów napisał: „Wszystkie moje głosy trafiają w ręce znakomitego Innocentego Masuki. #Talent Wielkiej Brytanii #bgtInny dodał: „Innocenty jest winny, ponieważ ma dziś największy talent. Myślę, że dotarł do finału… #BGT #Talent Wielkiej Brytanii„.

Zapytany, jak się czuje, powiedział, że to „niesamowite” i „bardzo wyjątkowe”, gdy publiczność wiwatowała, gdy wygrał swój pierwszy półfinał.

Jeśli nie widzisz ankiety, kliknij Tutaj

READ  Brat Martina McCutchena umiera w wieku 31 lat | Ents & Arts News