Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fani brytyjskiego programu „Mam talent” ITV wyszli wściekli, gdy Simon Cowell „wyznaczył” zwycięzcę

Fani brytyjskiego programu „Mam talent” ITV wyszli wściekli, gdy Simon Cowell „wyznaczył” zwycięzcę

Jack Rhodes ma rzeszę fanów Simona Cowella, ale niektórzy w kraju nie są przekonani, czy jest on na tyle dobry, aby zagrać dalej i wygrać niedzielny finał brytyjskiego programu „Mam talent”.

Ktoś przykuł dziś wieczorem uwagę Simona Cowella

Fani brytyjskiego programu „Mam talent” byli zszokowani, gdy Simon Cowell powiedział magikowi Jackowi Rhodesowi, że jest faworytem do zdobycia nagrody.

Po tym, jak jego dzisiejszy występ zachwycił sędziów, 26-latek nie zyskał już tyle samo miłości w mediach społecznościowych, gdy jego komediowo-magiczny występ wywołał mieszane reakcje. Ale to nie powstrzymało Simona od powiedzenia mu: „Myślę, że w tej chwili jesteś faworytem do wygrania całego konkursu – było dobrze. Jesteś naprawdę jeden na milion. To było niesamowite”.

Ant i Dec zapytali go w komentarzach, co o tym myśli: „Nie ma presji, co?” Uśmiecham się. „Straciła mi głowę. Kręciłem filmy w garażu. Jestem dziwnym krabem pustelnikiem. W ogóle nie jestem do tego przyzwyczajony”. Jednak nie wszyscy zgodzili się z tym, co miał do powiedzenia Simon, a wielu nie zrobiło na nich żadnego wrażenia, gdy oglądali wydarzenie z domu.

Jeden z nich powiedział: „Nie mogłem się doczekać Jacka Rhodesa, ale byłem bardzo rozczarowany. Eksplozja wydawała się spóźniona, więc najwyraźniej podbiegł i stanął za telewizorem. Był po prostu rozczarowany”. Inna osoba napisała: „Och, Jack, mam dość, prawie zasnęłam”. Trzeci napisał na Twitterze: „Przykro mi, biedny magiku Jack… najwyraźniej tunele są pod sceną”.

Jack Rhodes zaimponował dziś sędziom

Niektórym się to podobało, a jeden z fanów powiedział: „Jack Rhodes to mądry facet, jest zabawny i potrafi oczarować publiczność. Jest naturalny i mam nadzieję, że ten dzieciak wygra dziś wieczorem i myślę, że może wygrać to wydarzenie”. Inny skomentował: „Potężna magia z dużą ilością komedii. Zabawniejsza niż niektórzy zwycięzcy, których mieliśmy w prawdziwym życiu”.

READ  Żona Bruce'a Willisa, Emma, ​​zabiera głos za pomocą swojej platformy, aby „podnieść świadomość” na temat otępienia czołowo-skroniowego

Podczas rozmowy z OK! Na kilka godzin przed publikacją magazynu Jack ujawnił, że wyśle ​​pocztą coś prezenterom w ramach podziękowania za wsparcie podczas przesłuchania. „To wspaniale, mam teraz trzech ojców” – zaśmiał się. „Nie wiem, co zrobić z tymi wszystkimi kartkami. Dzień Ojca jest tak zajęty wszystkimi kartkami, że w tym roku dostanę kartkę do każdej z nich.

Chociaż jego ojca być może nie będzie na widowni po raz drugi, rodzina i przyjaciele Jacka będą oglądać program w domu, a jego żona również będzie na widowni. Dodał: „Będzie tam i prawdopodobnie bardziej zdenerwowana niż ja”. Do przyjaciół, którzy go wspierają, zaliczają się wszyscy jego koledzy z poprzedniej pracy inżyniera nuklearnego w Lancashire, którą opuścił w styczniu, aby zająć się magią w pełnym wymiarze godzin. „Na czacie grupy roboczej dostałem SMS-a o następującej treści: «Najzabawniejsza rzecz w twojej pracy to udawanie inżyniera nuklearnego!»” Mówi: „Spędzałbym całe godziny przy kolacji, robiąc sztuczki dla ludzi w w biurze i organizowaliśmy Magiczne Środy, podczas których dawałem małe przedstawienie, a oni zawsze mnie wspierali.

Iluzjonista, który twierdzi, że jego półfinałowy występ „nie przypomina niczego, co do tej pory nakręcono, jest zupełnie nowy i jestem bardzo podekscytowany, a także prawdopodobnie najtrudniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem” – podjął trudną decyzję o opuszczeniu bezpieczeństwo swojej pracy inżynierskiej, aby móc konkurować w brytyjskim programie „Mam talent”.