Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Marks & Spencer wydaje ostrzeżenie w związku z gorącym tosterem wielkanocnym

Marks & Spencer wydaje ostrzeżenie w związku z gorącym tosterem wielkanocnym

Marks & Spencer wydał ostrzeżenie dotyczące swoich luksusowych gorących bułek w obawie, że podgrzewanie ich w tosterze może spowodować pożary w te Święta Wielkanocne.

Tradycyjne ciastko herbaciane oraz jego wersje Solony Karmel, Ekstremalnie Serowy i Ekstremalnie Czekoladowy zawierają na opakowaniu ostrzeżenie: „Ten produkt nie nadaje się do opiekania w domowym tosterze”.

Zamiast tego radzę podgrzać je pod brojlerem.

Uważa się, że dodane składniki niektórych luksusowych marek oznaczają, że łatwiej się zapalić, jeśli zostaną umieszczone w tosterze.

Suszone owoce, orzechy, chipsy czekoladowe, a nawet chipsy serowe mogą z łatwością przewrócić muffinkę i zamienić ją w toster. Pozostawiony w środku, aby spalić się, może przylgnąć do elementów grzejnych, wytwarzać dym, a nawet zapalić się.

Co roku w Wielkiej Brytanii z półek znika 20 milionów butelek

(Niezależny)

Recenzenci IndyBest, którzy przyznali luksusowemu ciastku trzy i pół gwiazdki, stwierdzili: „Dla miłośników gorących ciastek ta oferta M&S nie kłóci się z tradycją. Błyszczące, ciągnące się i dobrze przyprawione, te ciasta były pełne smaku, z porzeczkami w każdym kęsie.”

„Chociaż nie jesteśmy pewni, co ma podnieść to ciastko do statusu „luksusowego”, zapewnia ono pyszną, klasyczną opcję, która spodoba się miłośnikom sezonowych przekąsek”.

Krzyż z ciasta ma symbolizować ukrzyżowanie Jezusa Chrystusa, o czym chrześcijanie pamiętają w Wielki Piątek – dzień, w którym tradycyjnie spożywa się gorące placki krzyżowe.

Prawicowi parlamentarzyści skrytykowali ostatnio plany Islandii dotyczące wprowadzenia na rynek ciepłych bułek, aby nie urazić nikogo, kto nie jest chrześcijaninem.

Ciasteczka M&S premium

(Okado)

Brytyjski reformator, poseł Lee Anderson powiedział… przechodzić: „To rodzaj absurdalnego, hipotetycznego gestu, który powoduje, że miliony ludzi powtarzają wezwanie do reformy Wielkiej Brytanii w celu odzyskania naszego kraju”.

READ  Elon Musk broni zwolnień na Twitterze, mówiąc, że pracownicy otrzymali wynagrodzenie za trzy miesiące | Świergot

Konserwatywny poseł Sir Jacob Rees-Mogg powiedział: „Kto kupi mrożone ciasto z kleszczami?”

Pojawiło się to po wydaniu przez weterynarza ostrzeżenia w samą porę na Wielkanoc, ponieważ w okresie świątecznym wzrasta liczba przypadków zatrucia czekoladą u zwierząt domowych.

Jedzenie czekolady może prowadzić do poważnych objawów, w tym drgawek, a w najgorszych przypadkach do śmierci.

Problem pogłębia fakt, że większość przychodni jest zamknięta w święta, co może prowadzić do wyższych rachunków za weterynarza, ponieważ właściciele zwierząt są zmuszeni zabierać swoje zwierzęta do klinik poza godzinami pracy.

Lekarz weterynarii dr Mark Buddy z infolinii dla zwierząt PawSquad powiedział: „W ostatnią Wielkanoc otrzymaliśmy telefony dotyczące ponad dwukrotnie większego spożycia czekolady w tygodniu wielkanocnym. Ogólnie rzecz biorąc, w okresie świąt takich jak Wielkanoc, Boże Narodzenie i Walentynki zatrucia i rozstrój żołądka mogą być trzykrotnie większe niż zwykle.