Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Marki usunięte z nazw i zarabiaj na Bitcoinach: SayPal nagrodzi użytkowników za powiedzenie tego, co chcą usłyszeć

SayPal, aplikacja koncepcyjna, twierdzi, że będzie płacić użytkownikom Bitcoinami za każdym razem, gdy w regularnych rozmowach wypowiedzą nazwę swoich sponsorujących marek. Internet jest pełen doniesień o użytkownikach oskarżających gigantów technologicznych o podsłuchiwanie ich intymnych rozmów w celu wyświetlenia im ściśle ukierunkowanych reklam. SayPal twierdzi, że zapłaci użytkownikom za mówienie tego, czego chcą słuchać. Redpepper, twórcy SayPal, twierdzi, że nadchodząca aplikacja jest na wczesnym etapie prototypowania.

w Zwiastun wideo Na YouTube redpepper wyjaśnia, jak i dlaczego płacić. Film zaczyna się od jasnego komunikatu: „Twoje urządzenie nasłuchuje, a wszystko, co dostajesz, to indeksowanie ukierunkowanych reklam”. Następnie rzecznik przyjmuje nazwy marek takich jak McDonald’s, Nike i Coke, a jego konto jest wynagradzane w Bitcoiny (Cena w Indiach) Za każdy spadek nazwy marki.

w Post na bloguRedpiper powiedział, że różnica między nimi a dużymi firmami technologicznymi polega na tym, że użytkownicy „będą dokładnie wiedzieć, co zostało usłyszane i otrzymają w zamian natychmiastową rekompensatę”. Aplikacja wykorzystuje rozpoznawanie głosu, aby odkryć określone słowa kluczowe związane z marką, które są wymieniane podczas rozmów. SayPal zawiera wbudowany portfel Lightning do przechowywania zysków.

Największym wyzwaniem stojącym przed firmą jest rozróżnienie między naturalnymi nazwami, które są odbierane przez kogoś, kto patrzy na telefon, a celowo powtarzającymi słowa. Ta kwestia została podkreślona w sekcji komentarzy w filmie YouTube promującym aplikację. Jeden z użytkowników, OhTheyAteMyCat, skomentował: „Jak unikniesz wysyłania spamu i nadużyć? Czy mogę przez cały dzień położyć telefon przed radiem i otrzymać zapłatę?

Firma nie ma żadnych informacji o tym, kiedy SayPal zobaczy ofertę publiczną.


Ceny kryptowalut na giełdach indyjskich

Do najnowszych Nowości technologiczne I OpinieŚledź Gadgets 360 pod adresem ŚwiergotI Serwis społecznościowy FacebookI Google News. Aby zobaczyć najnowsze filmy na temat narzędzi i technologii, zasubskrybuj naszą witrynę Kanał Youtube.

Fly Me to the Supermoon: Qantas Airways zabiera pasażerów na lot widokowy 26 maja

READ  Joby zapowiada 5 mikrofonów - Camera Jabber