Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wideo szpiegowskie Porsche 911 GT3 RS przedstawia aktywny tylny spojler w akcji

Wideo szpiegowskie Porsche 911 GT3 RS przedstawia aktywny tylny spojler w akcji

Aktywna aerodynamika staje się bardzo popularna w samochodach drogowych, zwłaszcza tych zorientowanych na osiągi. Technologia ta daje pojazdowi możliwość zmiany kształtu w razie potrzeby, zapewniając maksymalny docisk lub maksymalną przyczepność dla maksymalnych osiągów. Nie powinno więc dziwić, że jedna z super maszyn Porsche wykorzystuje tę technologię, ponieważ pojawia się nowy klip wideo przedstawiający aktywne tylne skrzydło w akcji w przyszłości. 911 GT3 RS.

Film pokazuje coupe jadące autostradą, ale ważna część dzieje się tuż przed zakończeniem filmu, gdy tylny spojler zmienia kształt. Wideo nie jest zbyt wysokiej jakości, ale zmieniające się skrzydło jest wyraźnie widoczne. Jednak trudno jest dokładnie określić, co robi. Wydaje się, że jest podobny do DRS (Drag Reduction System) znajdującego się na Formuła 1 Samochody, ale potrzebujemy dokładnego przyjrzenia się, aby upewnić się, że są w pełni funkcjonalne, ponieważ w tym przypadku wydają się działać jak hamulec pneumatyczny.

Niewiele widać części samochodu – wideo pokazuje to tylko z tyłu – ale poprzednie ujęcia szpiegowskie zapewniły pełne spojrzenie na osiągi Porsche. Samochody eksperymentalne, które widzieliśmy do tej pory, miały plastikowe okładziny na ważnych częściach, a projekt był ukryty pod spodem. Spodziewaj się, że nowy GT3 RS będzie nosił agresywne przednie i tylne zderzaki, maskę z maskami i otwory wentylacyjne, które uzupełnią masywne skrzydło, którego firma nie może ukryć przed ciekawskimi oczami.

Samochód powinien być napędzany naturalnym sześciocylindrowym silnikiem rzędowym Porsche o pojemności 4,0 litra. Powinien dawać więcej niż 502 KM (374 kW) i 346 lb-ft (469 Nm) momentu obrotowego, jaki ma być zbudowany przez młyn przy Zmienna inna niż RS. PDK będzie jedyną dostępną skrzynią biegów. Nie wiemy, kiedy Porsche zaprezentuje GT3 RS, choć ujawnienie go pod koniec 2022 roku nie powinno być zaskoczeniem. Możemy trochę poczekać na pełny kac.

READ  Nowe graficzne zwiastuny Pokemonów dla Crimson i Violet