Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Marek Gundard wraca do Polski!  To jest to, do czego poszedł, kiedy przybył

Marek Gundard wraca do Polski! To jest to, do czego poszedł, kiedy przybył

Kilka lat temu Marek Contrad (70) porzucił swoje życie w trybie flash i wyemigrował z żoną i córką do Hiszpanii. Tam prowadzi szczęśliwe życie z dala od zainteresowanych paparazzi. Ostatnio jednak aktora można zobaczyć na ulicach jednego z polskich miast!

Marek Kundrat całkowicie poświęcił się sprawie późnego rodzicielstwa i rozpoczął szczęśliwe życie ze swoją żoną Antoniną (33 l.). Mieszkają razem od wielu lat w Hiszpanii, gdzie cieszą się wolnością i słońcem.

Aktor starannie chroni swoje życie osobiste, dlatego wszelkie informacje o Marku budzą ogromne zainteresowanie wśród jego fanów i publiczności.

Kilka dni temu Gondrat został zauważony na ulicach Krakowa wraz z ukochaną córką i żoną. Było wiele ważnych biznesów, które można było tu sprowadzić do Marka.

Para wędrowała po dawnej stolicy Polski i zastanawiała się, jak zmieniło się miasto Kraków. Wcześniej byli tutaj, ale z powodu infekcji wirusem koronowym ich prędkość podróżowania znacznie spadła.

Wyjazd do Krakowa wzbudził ich emocje. Skąd pochodzi żona Kundrata. Niestety po krótkim wyjeździe do Polski para ponownie opuściła nasz kraj z miodem i mlekiem i wróciła do cieplejszej Hiszpanii.

Czy brakuje Ci Marka Kondrata w świecie polskich seriali?

READ  Iga Swatek wyszła, aby przedłużyć dominację „Poland Garros” po ostatecznym zwycięstwie nad Karoliną Mošovą