Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Vasilisa Marcello na Mistrzostwach Europy w Wrestlingu w Polsce zajęła 5 miejsce

Vasilisa Marcello na Mistrzostwach Europy w Wrestlingu w Polsce zajęła 5 miejsce

Mińsk, 23 kwietnia (Felda) – Wasylisa Marceliu z Białorusi zajęła piąte miejsce w kategorii kobiet do 76 kg na Mistrzostwach Europy w Zapasach 2021 w Warszawie.

Białoruska zawodniczka, która w marcu zakwalifikowała się do Igrzysk Tokijskich 2020, pokonała Marię Moin Solheim z Wyspy Norwegii 5-4 i Anastasię Sustową z Ukrainy 11-5. W półfinale Białoruś przegrała 3-6 z Rosjanką Natalią Worobiewą i brązowym medalistą Niemiec Alainem Rotorem Fokin 0-4. Drugi brąz trafił do Cynthii Wescon z Francji. Estoński F. May obronił tytuł mistrza Europy. Srebro zdobyła Rosjanka Natalia Vorobieva.

Białoruska Julia Bisarenko również zajęła piąte miejsce w kategorii 59 kg. Złoto trafiło do Piliany Dubovej z Bułgarii. Srebro zdobyła Rosjanka Veronica Sumikova. Brązowe medale odebrała rumuńska Katarina Zaitachevska Moldova Nat Anastasia Nichida.

Katarina Pichkovskaya z Białorusi zajęła piąte miejsce w kategorii 55 kg. Tytuł zdobywa rosyjska Stalvira Orszusz. Piątek pojechał do Roxany Jasina w Polsce. Rumunka Andrea Ana i Ukrainka Christina Demko zdobyły brązowe medale.

W kategorii 68 kg białoruska Hannah Satsanka przegrała 0-6 z ukraińską Aliną Pereshną. Jego przeciwnik zdobył brąz. Drugi brąz trafił do Adeli Hanslikovej z Czech. Złoto było strzeżone przez Gombę Laroga z Francji. Srebro odebrał Khan Velive z Rosji.

Białoruska Natalia Vargina przegrała 1-12 z Rumunką Aliną Wook w eliminacjach do 50 kg. Brązowe medale powędrowały do ​​Anny Łukaczyk z Polski i Ekateriny Boleschuk z Rosji. Maria Statnik z Azerbejdżanu zdobyła złoto. W piątek pojechała do Bułgarii Miklena Georgieva.

Irina Kurachkina z Białorusi będzie walczyć o złoto w kategorii 57 kg 23 kwietnia. Białoruska Veronica Ivanova odkupi w kategorii 62 kg.

READ  FNE w Gdyni Polski FF 2021: Dzierżawca. Nie możesz spalić nas wszystkich