Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mam szczęście, że rozśmieszam ludzi: Aaron Kosoh

Aktor, komik, pisarz i YouTuber, Arun Khushwah aka Chote Miyan, uważa, że ​​tworzenie i pisanie treści nie zawsze może być celowe.

„Z biegiem czasu nauczyłem się, że pomysły na treści muszą być instynktowne, ponieważ to właśnie działa w naszych czasach. Nie mogę zmusić się do pisania treści do moich filmów lub tworzenia fabuł moich postaci. To samo dotyczy filmów. Jestem aktorem-reżyserem, ale jednym tchem. „Czas, gdy lubię dodawać niuanse do mojej roli Artysta urodzony w Gwalior powiedział:„ Spontaniczność działa na mnie, bo tak się zaczęło ”.

Ostatnio widziany w filmach „Luka Chuppi” i „Chopsticks” i mający miliony obserwujących, Arun szczęśliwie kontynuował swoją pracę w Mumbaju, kiedy wszystko zmieniło się dla niego na zawsze.

Mówiąc o swojej pierwszej podróży, powiedział: „Byłem w pracy od 9:00 do 17:00 i nie miałem nic przeciwko temu. Z impulsywności postanowiłem stworzyć jednominutowe filmy do mediów społecznościowych, a potem wyszedłem z filmem, w którym pokazałem moją rodzinę . Ten film zebrał wiele wyświetleń i polubień. Tak zacząłem i stworzyłem więcej serii filmów, w tym „Qtiyapa”, „Chote Miyan” i mój własny kanał na YT. „The Bachelor” i „Zeroes” wkrótce się wydarzyły, i zacząłem mieć fajne części do grania w serialach internetowych.

„Uwielbiam bawić i uszczęśliwiać moich fanów, dzieląc się jakąkolwiek pracą. W dzisiejszych czasach borykamy się z problemami związanymi z epidemią. Jeśli moje filmy mogą wywołać uśmiech na twarzy , Czuję, że mój film z blokadą na rok 2020, Chote Miyan jako Bear Grylls jest jednym z najczęściej oglądanych i lubianych filmów. Gram też kilka poważnych postaci innych niż postacie z komiksów, na przykład postać, w której grałem w filmie „Luka Chuppi”, To było naprawdę bardzo satysfakcjonujące doświadczenie dla mnie jako aktora ”.

Jest wielu aktorów, których Arun lubi oglądać na ekranie i próbuje dalej doskonalić swój warsztat. Oczywiście mam swoich ulubionych aktorów, takich jak Jim Carrey, Rowan Atkinson, Manoj Bachpai, Nawazuddin jest moim przyjacielem. Powiedział, że aktor, który grał także w „Koleś”, „Sarkari Karyalay” i „Zindagi in Short”. Oto kilka imion że mam i zawsze będę szukał Next Arun pojawi się w 'Dasvi z Abhishekiem Bachchanem, a także w serialu internetowym z powodu wznowienia zdjęć po zniesieniu wyłączenia.