Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Seria ptaków ptactwa ITV została odwołana

Seria ITV Podobny Nie wróci w żadnych innych odcinkach.

Wyjątkowa uroczystość Został wyemitowany w zeszłym roku, ale według źródła programu, do którego przemawia Radio TimesI „Obecnie nie ma planów dotyczących nowej serii”.

Aktorka Sharon Theodopoulopodos Pauline Quirk oficjalnie zrezygnowała ze swojej roli, aby skupić się na serialu dramatycznym, ale Linda Robson (Tracy Stubbs) i Leslie Joseph (Dorian Green) pozostali dotychczas członkami obsady.

Retort / QuirkyMedia StuffITV


Związane z: Bardzo blisko Pod koniec ITV wyjaśnił – dlaczego musiał zakończyć tak, jak było

To nie pierwszy nagłówek ITV, który ostatnio otrzymał złe wieści, tak jak w styczniu, długofalowy program Brytyjski talent Potwierdzono, że ekrany zostały pominięte W tym roku.

W oświadczeniu nadawcy czytamy: „Mimo że wszyscy w ITV, Thames i Syco dążą do tego, aby tak się stało, a naszym absolutnym priorytetem jest zachowanie dobrego samopoczucia i zdrowia wszystkich uczestniczących w programie, od sędziów, gospodarzy i zawodników do wszystkich członków Załogi i publiczności podjęto niestety decyzję o przekazaniu płyty i wyemitowaniu piętnastej serii Brytyjski talent Do 2022 roku.

Pokazy świąteczne ITV

ITV

Związane z: Doktor Kto I Fleabag Gwiazdy jednoczą się w nowym dramacie ITV

BGT Słynący z różnorodności talentów, z doskonałymi zespołami tanecznymi, wspaniałymi chórami i wystawnymi orkiestrami w sercu, stało się jasne, że przesłuchania można nie tylko przedstawić w tego typu aktach w bezpieczny sposób, ale także nie są one w stanie odpowiednio trenować. i przygotuj się bezpiecznie ”.

„Bezpieczeństwo powinno być najważniejsze, w wyniku czego nagrywanie programu nie może być obecnie kontynuowane zgodnie z planem”.

Podobny Wyemitowany w ITV.


Digital Spy powraca – i mamy ekskluzywny wywiad z Dave’em Bautistą. Przeczytaj każdy numer teraz, korzystając z Miesięczny bezpłatny okres próbny tylko w Apple News +.

Interesuje Cię cotygodniowy biuletyn Digital Spy? Udział Aby wysłać go prosto do swojej skrzynki odbiorczej – i nie zapomnij dołączyć Obserwuj tę grupę na Facebooku Do codziennych rekomendacji telewizyjnych i dyskusji z innymi czytelnikami.

Ta zawartość jest tworzona i obsługiwana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji o tej i podobnych treściach możesz znaleźć na piano.io

READ  Star Wars Jedi: Survivor udoskonala swojego poprzednika Fallen Order niemal pod każdym względem