Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Amitabh Bachchan kupi z Polski koncentratory tlenu, przekazuje wentylatory BMC

Wsparcie Covid: Amitabh Bachchan kupił 50 koncentratorów tlenu z Polski i podarował 10 respiratorów BrihanMumbai Municipal Corporation (BMC).

Po przekazaniu 2 crores Rs i zadeklarowaniu kolejnego crore Rs 15 na pomoc od Covid, Amitabh Bachchan kupił 50 koncentratorów tlenu z Polski i podarował 10 respiratorów BrihanMumbai Municipal Corporation (BMC).

„Muszę podziękować Rządowi RP, Prezydentowi Wrocławia, Ambasadorowi Indii w Warszawie oraz polskim liniom lotniczym LOT z głęboką wdzięcznością za ich miły gest. pilna potrzeba koncentratorów tlenu. Zdobądź to, a kiedy nie miałem natychmiastowego źródła, aby je zdobyć, mój przyjaciel i indyjski konsul we Wrocławiu wystąpili naprzód ”- napisał Bachchan w swoim najnowszym wpisie na blogu, późnym czwartkiem.

Pisał dalej: „… był znany z mojej firmy kupującej kondensatory i wymyślił nazwę i szczegóły polskiej firmy, która je produkowała, eksportowaną do różnych części świata i czy może to być jeden z źródła na moje potrzeby. Natychmiast złożyłem zamówienie na 50 koncentratorów tlenu, co zostało przeze mnie zabronione, ponieważ brakowało sprzętu i bardzo szybko go produkowano i sprzedawano. Kupiłem więc 50 centrów i będą wysyłane w maju 15. „

Przeczytaj także | Wsparcie Covid: od Sonu Sood po Priyanka Chopra, Vikas Khanna, Arpita Mehta i Vir Das, celebryci ze wszystkich środowisk spotykają się, aby pomóc Indiom oddychać

„Koncentratory tlenu zostały również zamówione z innego źródła, a 60 z nich ma przyjść w ciągu kilku dni” – powiedział na swoim blogu.

Big B napisał również o przekazaniu respiratorów do BMC.

Wspomniał na swoim blogu: „Więc potrzeba wentylatorów była bardziej dotkliwa. Kiedy powiedziałem, że chcę przekazać coś na ten cel, BMC powiedział mi, żebym nie dawał pieniędzy, ale kupił wentylatory. To również było zniechęcające, ale na szczęście, Zrobiłem postępy. Inna agencja przesyła mi zamówienie i pomaga mi w realizacji zamówienia. Zamówiłem 20 respiratorów, z których 10 przybyło dzisiaj i cieszę się, że mogłem je dziś dostarczyć do BMC i kilku szpitali miejskich w Bombaju. Pozostałe dziesięć powinno będzie do 25-tego i zostanie również rozesłany do niektórych innych szpitali, których potrzebujesz (sic!).

READ  Bill Granger: Jamie Oliver i Nigella Lawson składają hołd „cudownemu człowiekowi” po śmierci szefa kuchni | Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Przeczytaj także | Aditya Chopra przekazuje budżet z okazji 50. rocznicy YRF na pomoc w leczeniu COVID-19