Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„ Mam dość ”: pielęgniarka Jenny, Kiwi, która opiekowała się brytyjskim premierem Borisem Johnsonem, zrezygnowała z powodu koronawirusa

Jenny McGee, pielęgniarka z Kiwi, która opiekowała się brytyjskim premierem Borisem Johnsonem na oddziale intensywnej terapii Kiedy nabawił się Covid-19Zrezygnowany.

W filmie dokumentalnym na Channel 4 pt Generał Brytania zatrzymał się, McGee powiedziała, że ​​„powstrzymuje” NHS, ponieważ pielęgniarki nie otrzymały „szacunku”, na jaki zasługiwały.

McGee, kim on jest Z InvercargillPowiedziała, że ​​pandemia okazała się najtrudniejszym rokiem w jej karierze, a proponowany 1-procentowy wzrost wynagrodzeń NHS był rozczarowujący.

„Nie mamy szacunku, a teraz płacimy, na co zasługujemy. Jestem tym zmęczony. Dlatego złożyłem rezygnację”.

Czytaj więcej:
* „Siostra Jenny” z Invercargill tęskni za Nową Zelandią
* Brytyjski premier Boris Johnson nominuje pielęgniarkę Kiwi Jenny do nagrody British Pride Award
* Koronawirus: brytyjski premier wita pielęgniarkę Kiwi Jenny McGee na Downing Street 10 na filiżankę herbaty

„Wiele pielęgniarek uważało, że rząd nie jeździł zbyt efektywnie – wahanie, wiele mieszanych komunikatów. To było bardzo frustrujące”.

RNZ

Jenny, pielęgniarka z Nowej Zelandii, która opiekowała się premierem Wielkiej Brytanii Borisem Johnsonem, gdy zdiagnozowano u niego Covid-19, zrezygnowała z pracy z powodu braku szacunku dla pracowników NHS.

według BBCDowning Street, uznając, że pracownicy NHS przeszli „ponad i dalej” przez ostatni rok i powiedział, że rząd zrobi „wszystko, co w naszej mocy, aby ich wesprzeć”.

„Jesteśmy bardzo wdzięczni za opiekę zapewnianą przez personel NHS, w szczególności podczas pandemii”.

Przedstawicielka Public Service Syndicate Sarah Gorton powiedziała … BBC Wielu pracowników mogłoby pójść w ślady McGee i zdystansować się od NHS, chyba że premier „widzi logikę dotyczącą płac”.

Brytyjski premier Boris Johnson gościł pielęgniarkę Kiwi, Jenny McGee, która była jednym z pracowników służby zdrowia, aby uratować mu życie podczas bitwy pod Covid-19.

Boris Johnson / Twitter

Brytyjski premier Boris Johnson gościł pielęgniarkę Kiwi, Jenny McGee, która była jednym z pracowników służby zdrowia, aby uratować mu życie podczas bitwy pod Covid-19.

W oświadczeniu wydanym przez oddział Guy’s and St Thomas NHS, McGee powiedziała, że ​​ma nadzieję wrócić do NHS w przyszłości. Wkrótce rozpocznie kontrakt pielęgniarski na Karaibach, po czym w tym roku wróci na wakacje do Nowej Zelandii.

READ  Rekordy klimatyczne słabną, pozostawiając Ziemię na niezbadanym terytorium - naukowcy

„Jestem bardzo dumny, że pracuję w szpitalu St. Thomas i jestem częścią tak niesamowitego zespołu”.

Premier McGee publicznie podziękował jej za opiekę, jaką zapewniła podczas jego pracy na oddziale intensywnej terapii w zeszłym roku. poszedłem do McGee i inne pielęgniarki nominowane do nagrody British Pride Award.

W filmie dokumentalnym McGee mówi również o stanie Johnsona podczas pobytu w szpitalu. Przypomniałem sobie, że był otoczony chorymi ludźmi, niektórzy umierali i najwyraźniej „bardzo dobrze”.

Siostra Jenny McGee, o której brytyjski premier Boris Johnson osobiście wspomniał o jej opiece, planuje wrócić do Nowej Zelandii na wakacje jeszcze w tym roku.

Dostarczone

Siostra Jenny McGee, o której brytyjski premier Boris Johnson osobiście wspomniał o jej opiece, planuje wrócić do Nowej Zelandii na wakacje jeszcze w tym roku.

„To był naprawdę inny kolor”.

Przyznała, że ​​opieka nad pacjentami Covid była skomplikowana, ponieważ nie wiedzieli, co się stanie. McGee opisał to jako „surrealistyczny” czas.

W lipcu ubiegłego roku McGee wraz z kilkoma innymi pracownikami NHS Zostali zaproszeni na Downing Street 10 Spędzić popołudnie z Johnsonem.

McGee została również zaproszona do brawa dla opiekunów obok premiera, ale zdecydowała się „trzymać z daleka”, jak określiła jako „dobrą okazję do zrobienia zdjęcia”. Clapps później dołącza do Johnsona do Fundacji Carers Annemarie Plas na Downing Street Steps.