Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Samolotowi zabrakło paliwa i został zmuszony do wylądowania na ruchliwej autostradzie w Stanach Zjednoczonych

Samolotowi zabrakło paliwa i został zmuszony do wylądowania na ruchliwej autostradzie w Stanach Zjednoczonych

Niektórych porannych dojeżdżających do pracy w rejonie Phoenix w Stanach Zjednoczonych spotkał niezwykły widok samolotu na autostradzie.

Według amerykańskiej federalnej administracji lotnictwa pilot małego jednosilnikowego samolotu zgłosił problem z silnikiem po starcie z lotniska w Mesa w Arizonie, na przedmieściach Phoenix. Na pokładzie był jeden pasażer.

Żołnierze państwowi i ich pojazdy odgrodzili samolot od samolotu, aby utrzymać ruch na linii. Urzędnicy Departamentu Transportu Arizony napisali na Twitterze, że załogi wzięły samolot i nikt nie został ranny.

Zdjęcia lotnicze z lokalnych mediów informacyjnych azfamily.com Samolot został pokazany zaparkowany na obszarze między pasami dla samochodów, z ekipami ratunkowymi na miejscu zdarzenia.

W małym samolocie skończyło się paliwo.

KTVK, KPHO / AP

W małym samolocie skończyło się paliwo.

Czytaj więcej:
* Stary samolot rozbija się na środku amerykańskiej autostrady
* Samolot wykonuje „cud” awaryjne lądowanie na amerykańskiej autostradzie
* Płonący samolot na autostradzie kalifornijskiej i katastrofa minivana, 2 ranne

Powiedział właściciel samolotu, który nie był w samolocie w chwili wypadku azfamily.com Samolotowi skończyło się paliwo i pilot powiedział mu, że najlepszym miejscem do bezpiecznego lądowania jest autostrada.

„Moja synowa zadzwoniła do mnie dziś rano i powiedziała:„ Na autostradzie jest samolot ”. Właściciel Jim Jones powiedział w wywiadzie:„ I pomyślałem, że mam nadzieję, że nie był mój azfamily.com.

Jones powiedział, że przyjaciel, który pracuje jako instruktor lotu, korzystał z samolotu i pracował we wtorek z uczniem.

Federalna Administracja Lotnicza twierdzi, że bada wypadek.

READ  Zatrucie grzybami w Australii: Rzekomy zabójca Erin Patterson wystawia swój dom na sprzedaż