Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mały targ w Guilford jest pełen europejskich serów, mięs, słodyczy i nie tylko | jeść jedzenie

To rodzaj sklepu, w którym za każdym razem, gdy się odwracasz, zauważasz coś, czego nigdy wcześniej nie widziałeś. Kobus uwielbia dzielić się swoją miłością do polskiej i innych potraw, często serwując smak polskiej kiełbasy, być może z kawałkiem litewskiego chleba duszonym w europejskim maśle.

Pewnego dnia Cobos wywiózł z Rosji butelkę nierafinowanego oleju słonecznikowego. „Naprawdę trudno znaleźć” – powiedziała.

Otworzyłam tort Prince Polo z Polski i przesłałam próbkę. „To jak nasz Kit Kat. Dorastaliśmy z nimi” – powiedziała.

W Euro Deli Mart można nawet kupić rosyjską colę, polski boczek i ukraiński różowy śledź.

Jej klienci pochodzą z wielu krajów. Prawie 30 zdjęć oprawionych na ścianie honoruje wiele narodowości ich klientów. – A ja tęsknię za sześcioma – powiedziała.

Obejmuje prawie każdy kraj w Europie i kilka innych.

Mike Radionchenko, pochodzący z Rosji, który mieszka w High Point, tego dnia gromadził ulubione rzeczy rodziny. „Robi tu zakupy co dwa tygodnie dla całej swojej rodziny” – powiedział Cobos.

“Kupuję dla mojej mamy, mojej babci. Wiele polskich i rosyjskich potraw jest takich samych” – powiedział Radionchenko. Wśród przedmiotów, które kupował: rosyjski twaróg. Powiedział, że nie różni się niczym od amerykańskiego sera. “Ale moja babcia jest bardzo wybredna.”

READ  Największy food court w stolicy, obejmujący słynne restauracje i drinki, otwiera się z pewnością siebie - The First News