Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Niezwykłe aranżacje snu Williama i Kate – i to zależy od ich personelu

Książę William i Kate Middleton mieszkają w mieszkaniu 1A w Pałacu Kensington, które ma 20 pokoi, a lokalizacja ich sypialni wydaje się odbiegać od zwykłej

pobierz wideo

Film jest niedostępny

Pałac Kensington: Za zamkniętymi drzwiami

Książę i Księżna Cambridge Mogą mieszkać w mieszkaniu w swojej oficjalnej rezydencji w Londynie Pałac Kensington – Ale nie daj się zwieść określeniu mieszkanie.

W rzeczywistości jest to 20-pokojowy dom z pięcioma pokojami recepcyjnymi, trzema sypialniami głównymi i dwoma żłobkami.

Para mieszka w mieszkaniu 1A w rezydencji wraz z dziećmi: Księciem Jerzym, Księżniczką Charlotte i Księciem Ludwikiem.

Ale jeśli chodzi o spanie w nocy, William i Kate wydają się być sprzeczni z normą, jeśli chodzi o lokalizację niektórych swoich sypialni.

jak Cześć!Według doniesień, plany pięter ujawniają, że dwie główne sypialnie w domu pary królewskiej znajdują się w rzeczywistości na parterze – a nie na wyższych piętrach, jak większość innych.Książę William i Kate Middleton, którzy mieszkają w Pałacu Kensington
(

zdjęcie:

Władze Palestyńskie)


William i Kate w Irlandii Północnej w zeszłym miesiącu
(

zdjęcie:

Władze Palestyńskie)
Uważa się, że z wyższych pięter korzystają ich pracownicy.

William i Kate W przeszłości dzielili się tylko małymi przebłyskami w swoim domu w Pałacu Kensington, gdzie ich kwatery sypialne były ściśle niedostępne.

Jednak kiedyś dały wgląd w to, jak mogą wyglądać sypialnie George’a i Charlotte.

Podczas wizyty w szwedzkim Narodowym Muzeum Architektury i Designu w Sztokholmie w 2018 r. ujawnili, że mają trochę Meble IKEA.William, Kate i książę Harry w salonie apartamentu 1A w Pałacu Kensington z Barackiem i Michelle Obama
(

zdjęcie:

Obrazy Getty’ego)
Kochasz rodzinę królewską? Zapisz się na codzienny biuletyn Mirror, aby otrzymywać najnowsze wiadomości na temat Królowej, Karola, Kate, Willsa, Meghan, Harry’ego i reszty Firmy. Kliknij tutaj aby się zarejestrować.

Marcus Engman, szef działu projektowania firmy, powiedział mu, że mają część mebli firmy dla księcia Jerzego i księżniczki Charlotte.

„Jestem dumny, że możemy zmieścić każdego” – powiedział. „Właśnie chcemy, aby IKEA była – dla tak wielu ludzi na świecie, zarówno członków rodziny królewskiej, jak i zwykłych ludzi”.

Jednak pomimo tego, że jest siedzibą Cambridge, Pałac Kensington jest także domem dla księcia i księżnej Gloucester, księcia i księżnej Kentu oraz księcia i księżnej Michaela z Kentu.Pałac Kensington jest domem dla wielu członków rodziny królewskiej – nie tylko Williama i Kate
(

zdjęcie:

(Zdjęcie za pośrednictwem Getty Images)
Meghan Markle I Książę Harry Mieszkał tam również w Nottingham Cottage, zanim przeniósł się do Windsor, a następnie do Kanady i Los Angeles.

Części pałacu są również otwarte dla zwiedzających.

Mówiąc o domu Royal Beat w Cambridge w True Royalty, królewski autor Christopher Warwick powiedział: „Ma 20 pokoi od piwnicy po strych, to nie jest mały dom.„Wszystkie te królewskie rezydencje w Pałacu Kensington nazywają się apartamentami, co oczywiście sprawia, że ​​ludzie od razu myślą, że są to apartamenty, jak amerykańskie określenie mieszkania.

— Nie są. Jeśli pomyślisz o Kensington Place w pewnym sensie, jest on zbudowany wokół trzech dziedzińców. Jeśli myślisz o nim jako o wspaniałych domach z czerwonej cegły. Ponieważ wszystkie są połączone, ale są to osobne domy.


Czytaj więcej

Czytaj więcej
READ  Nent celuje w 500 000 międzynarodowych okrętów podwodnych Viaplay przed polską premierą