Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Magnum, BI aktor Roger E. Mosley zmarł w wieku 83 lat… Aktor zagrał Tudora „TC” Calvina w serialu

Magnum, aktor PI Roger E. Mosley umiera w wieku 83 lat po tym, jak trzymał się życia przez trzy dni po poważnym wypadku samochodowym: Rodzina świętuje jego dziedzictwo i mówi, że nie zniesie „wszelkiego płaczu w jego imieniu”

  • Aktor zmarł w Cedars-Sinai Medical Center po wypadku drogowym trzy dni temu
  • „Był otoczony przez rodzinę, bo przeszedł bezpiecznie” – powiedziała jego córka Sh-a.
  • Dodała: „Nigdy nie możemy opłakiwać tak wspaniałego człowieka. Nienawidził płaczu w jego imieniu”.
  • Mosley grał Theodore’a 'TC’ Calvina w serialu od 1980 do 1988
  • Pojawiał się także w programach telewizyjnych, w tym Hangin’ With Mr. Cooper, Łódź miłości, Sanford i Son
  • Moseley pojawił się w filmach, takich jak Mack, Leadbelly, McQ i Cienka linia między miłością a nienawiścią

Jego córka Magnum ogłosiła dziś, w niedzielę, śmierć aktora Rogera E. Mosleya, w wieku 83 lat.

Urodzony w Los Angeles aktor zmarł w Cedars-Sinai Medical Center w wyniku obrażeń w wypadku samochodowym w Lynwood w Kalifornii trzy dni temu, poinformowała jego córka Ch-A. Hollywoodzki reporter.

Smutna wiadomość została ogłoszona przez Facebookpisze: „Roger E. Mosley, mój ojciec, twój przyjaciel, twój 'trener Mosley’ twój 'TC’ z Magnum PI, zmarł o 1:17 nad ranem.

Ostatni: aktor Roger E. Mosley, Magnum, zmarł w wieku 83 lat, ogłosiła w niedzielę jego córka. Nakręcony podczas imprezy w Glendale w Kalifornii w 2017 r.

„Był otoczony przez rodzinę, ponieważ odszedł w spokoju”, powiedziała, dodając, „Nigdy nie moglibyśmy opłakiwać tak wspaniałego człowieka. Nienawidził płaczu w jego imieniu”.

Czas uczcić spuściznę, którą zostawił nam wszystkim. Kocham Cię tato. Ona też mnie kochała. Moje serce jest ciężkie, ale jestem silny. Zaopiekuję się moją mamą, Twoją miłością przez prawie 60 lat. Dobrze mnie wychowała i jest w dobrych rękach. Odpoczywaj spokojnie.

READ  Camille Vasquez: Prawnik Johnny'ego Deppa śmieje się i odmawia komentarza na temat spekulacji, że spotyka się z aktorem

Mosley grał Theodore’a 'TC’ Calvina w popularnym serialu u boku Toma Sellecka w latach 1980-1988, występując w 158 odcinkach. Jego postać Calvin był właścicielem firmy śmigłowcowej o nazwie Island Hoppers. Wcześniej pracował na Terminal Island z Selleckem, który polecił mu tę rolę.

Opowiadał o tym, że na początku nie chciał przerywać swojej kariery filmowej, robiąc serial w krótkim czasie Wywiad 2019 z Jimem Conlanem.

Mosley grał Theodore'a „TC” Calvina w przebojowym serialu u boku Toma Sellecka od 1980 do 1988 roku, występując w 158 odcinkach

Mosley grał Theodore’a „TC” Calvina w przebojowym serialu u boku Toma Sellecka od 1980 do 1988 roku, występując w 158 odcinkach

Aktor został sfotografowany podczas imprezy w Carlsbad w Kalifornii w 1986 roku

Aktor został sfotografowany podczas imprezy w Carlsbad w Kalifornii w 1986 roku

Mosley powiedział, że jego agent powiedział mu: „W roli głównej Tom Selleck. Tom Selleck zrobił około pięciu dem… i żadne nie zostały sprzedane. będę cię dobrze traktować przez 20 dzień, w którym będzie strzelać [pilot]Dostaniesz dużo pieniędzy, a potem pójdziesz do domu. Pokaz z Tomem Selleckem zawsze kończy się niepowodzeniem i wszystko będzie dobrze.

Mosley dodał: „Cóż, osiem i pół roku później…”

Powiedział, że jego postać została początkowo napisana do prowadzenia trudnego biznesu, ale odmówił, ponieważ nie chciał być „jedyną czarną osobą na Hawajach i być spłukanym”.

Powiedział, że scenarzyści „odwrócili się”, ponieważ „zdecydowali, że Tom się rozpadnie, a ja będę w dobrej kondycji finansowej – z wyjątkiem tego, że zawsze go ratowałem”.

Moseley pojawił się w dwóch odcinkach ponownego uruchomienia serialu, grając postać o imieniu John Bucky.

Oprócz pracy w Magnum, PI, aktor pojawił się również w programach telewizyjnych, w tym w Fact Checkers Unit, Las Vegas, Rude Awakening, Walker, Texas Ranger, Hangin’ With Mr. Cooper, Night Court, You Take the Kids, The Love Boat, Starsky & Hatch, Baretta, Sanford & Son, Kung Fu & Kojak.

Jego biografia filmowa obejmuje występy w filmach takich jak Mack, Leadbelly, Terminal Island, The Greatest, McQ, Heart Condition, Un legal Entry, Cienka linia między miłością i nienawiścią oraz Hammerlock.

READ  Portret Chopina kupiony na pchlim targu pochodzi z XIX wieku

Reklamy